strach pred operaciou

cokoladka898

dufam ze po operacii bude lepsie. ale tiez len na dva tri roky. operacia. clovek by povedal ze to nic nie je. lekari operuju bez toho aby sa nejako stresovali. je to pre nich bezne. denne niekolko operacii. no ale my ostatni ludia stresujeme. a pre lekarov to nie je nic. len hlupa banalita. chcela by som to brat z ineho uhla pohladu. ale nejako to nejde. som zo zdravotnictva tak viem ako to tam chodi, preto nadbytocne obavy z mojej strany.

ojka

niet zač, čokoladka (: vážne sa skús uvoľniť, a brať to tak, že potom bude už fajn. Ja mám tiež všeliake obavy, až mi to príde komické, lebo tie obavy su z vysledkov vyšetrenia, na ktoré čakám. Takže viem,že to nie je jednoduche (: A taký "divoký" spanok mavam často i ja a viem,že sa fakt tak lahko fungovať nedá.

cokoladka898

dakujem ojka. vcera som zaspala asi o stvrtej a o siedmej som uz bola hore. som strasne unavena, nevyspata, nervozna. stale na to musim mysliet a neda sa mi normalne fungovat.
dnes si musim spravit nejaky program aby som sa nezblaznila. je to strasne.

ojka

cokoladka898 presne tak, chod sa von niekde zabaviť, prejsť...stráviť nejak príjemne ten čas (: nemyslieť na to. Alebo ked už musíš tolko myslieť na to nemocničné prostredie, tak mysli aspon pozitívne, že všetko dobre dopadne a po operacii ti bude určite lepšie (:

cokoladka898

to sa ale neda na to nemysliet. dnes som cely den bola zavreta doma aby som bola v izolacii aby som neochorela. v robote boli vsetci chori tak som si kupila nejake vitaminy a teraz sa s nimi dopujem. zajtra ale musim vypadnut z domu lebo mi z toho asi svihne. trosku sa pojdem odreagovat a snad mi ten den rychlejsie ubehne. uz teraz ma chyta panika. zajtra sa budem musiet pobalit.joj.

zuzic

cokoladka inac nahoda, presne pred rokom som ja bola na operaci na krcnom:) ja som sa odreagovavala s rozhovormi s rodinou a kamaratmi cez net...potom som kukala filmy na DVD...no je toez praavda ze som sa tak nebala...no nebud cely den doma lebo sa z toho fakt scvoknes:)

cokoladka898

to sa ale neda na to nemysliet. dnes som cely den bola zavreta doma aby som bola v izolacii aby som neochorela. v robote boli vsetci chori tak som si kupila nejake vitaminy a teraz sa s nimi dopujem. zajtra ale musim vypadnut z domu lebo mi z toho asi svihne. trosku sa pojdem odreagovat a snad mi ten den rychlejsie ubehne. uz teraz ma chyta panika. zajtra sa budem musiet pobalit.joj.

zuzic

no vidis tak ho poznas, veris mu, vies ze to nespacka. sama si povedala ze lepsieho niet. takze nesmies sa bat, s tym mam skusenosti ze ked sa nebojis ide vsetko lepsie...hlavu hore nemysli na to