Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychiatri BB

oliva2

no vraj Igjatovičovci v Podlaviciach v BB sú fajn, milí, empatický prístup k ľuďom. Velický nie je ok, dost namyslený, myslí si, že je najväčší pán a je dost na lóve. Ataraxia myslela asi Ivanovú tak to uz vobec ne.

Ataraxia1

Čo sa týka BB tak rozhodne neodporúčam Ivaničovu, Kuzmiakovu. Velický je ok, ale asi najdrahší,psychiatri sú aj v starej nemocnici, tam je to ale hodne o tých denných povinných sedeniach, ktoré nemusia každému vyhovovať, niekomu mozna pomozu, aj ked sú tam kapacity v oblasti ako pán primár Nábělek, potom oproti je šajgalíková tá má denne 40 pacientov a neberie dalších, ešte jedna je v Podlaviciach o tej nemám info.

Ataraxia1

návštívte ich len v ozaj súrnych život ohrozujúcich stavoch, osobne viac verím ludom čo si to prežili, včetne rôznych odvykacích stavov, ako psychiatrom, ktorí si myslia, že sú najmúdrejší na svete a pokial nie je po nich, povedia vám nájdite si iného.. je to to podobné ako ked nechcete drieť ako otrok za 300e povedia vám nepáči sa vám mozte isť inam, vonku čaká dalších 10 v rade, keby sme sa začali štorcovať a nik by nešiel robiť za 300e ani za 500e museli by zvýšiť platy a viac si vážiť pracujúcich, podobne s psychošmi..

Eskymacek

emka... ono je to podla mna vsetko o hlave :) je velmi tazke najst nejaku harmoniu a ja uprimne zavidim ludom, co taketo veci neriesia... vies, ze nemyslia od rana, co budu obedovat alebo od vecera, co zase zjedia dalsi den a tak podobne... dufam, ze sa raz dostanem do takeho bodu ale este stale som mierne "posadnuta" vsetkym okolo stravovania, ako som uz ostatne pisala...

inak ja som bola na tom rovnako ako ty :) potom, ako som sa vyhrabala viac menej z tej podvahy som zacala jest uplne normalne - ranajky, daky chleba na desiatu, obed - maso + priloha a este vecera... ziadne lahke stravovanie, minimum ovocia a zeleniny - proste taka echt slovenska strava..:) no a aj som pribrala 11 kil - sice som uz nebola nestastna z neustaleho ratania kalorii a hmotnosti jedla ale zase som bola nespokojna s tym, ze vyzeram ako knedlik :P a presne ako ty, som si zase vycitala, ze preco tak vela jem a podobne... kazdopadne to bolo trosku lepsie ako ten stav predtym, teraz som na 52 a ... no, ako vravim, stale som scasti na tom jedle zavisla ale uz to nie je taky extrem :) a to je myslim si, ze uspech...

no a este k tym liekom - ja som bola za nou primarne kvoli tym depresiam :) cize ona ani nevedela, ze mam tieto problemy s jedlom, to sa dozvedela az v priebehu sedenia... nepredpisala mi nic ale s tym, ze som jej slubila, ze skusim so sebou nieco robit :) mozna pricina tych depiek bol nedostatok serotoninu kvoli tej mojej dlhotrvajucej hladovke, a veru ze ma to aj preslo, ked som zacala normalne jest :)

a ako vyzera tvoj bezny jedalnicek? :) mozno by sa dal trosicku upravit, aby si nejake to kilecko zhodila a bola si so sebou spokojna...

emka13

no vidíš, tak ja mam vlastne opačný problem ako ty, lebo ja som začala v dôsledku depresie priberať, aj viac jesť, a z toho už mám tiež depku, lebo predtym som mala ledva 50 kg, a teraz som pribrala 6 kg za pol roka a ako keby mi išla váha stále hore :-(
ale choré je to že dumem furt nad jedlom, a mam už asi aj roztiahnutý žalúdok, lebo som aj stále hladná ako keby... .. jaj :-) najhoršie však je že mojim problemom asi ani tak nie je prejedanie ale celkovo postoj k jedlu, a kedže som pribrala tak mám výčitky už len z toho že mám hlad ako normalne každý iný človek, proste každý je hladný a musí jesť aby fungoval, ale ja mam z toho výčitky, bránim sa najesť a ked už tak zjem viac ako by som mala lebo som už bud velmi hladná alebo mi je to potom už jedno a zbaštím aj duplu...a z toho potom jasne že priberiem aj mam depku...
ale to sú vetko extremy, tak ako nechápem ako niekto môže nejesť skoro nič za den, tak nechápem ako ja môžem byť stále hladná....
a tebe pomohli aj nejaké lieky, či si mala len konzultácie s p. doktorokou a ty sama si sa "prepla"? :-P veru je to ťažké vrátiť späť svoje zmýšľanie, a ešte keby sme si tak neprihliadali na to ako vyzeráme, my ženy :-( neviem teraz čo je horšie či ked niekto prudko priberie alebo schudne, ale to schudnutie mi príde lepšia možnosť...aj ked je to relatívne .....

niet pomoci, ak si nebola spokojná s doktormi ktorých si mala vyskúšaj iných, budem držať päste, aby ti viac pomohli....inak ja lieky len začínam brať, ešte len uvidím či budú mať aj nejaké vedlajšie účinky, ale bojím sa toho, dúfam že nie a pomôžu mi.... ku psychologovi nechodím

niet pomoci

fakt ďakujem za rady
ja mám zase skúsenosti s psychiatrami čo mali viac problémov sami zo sebou a nie to ešte pomáhať ľuďom... Stretla som psychiatričku/alkoholičku. Mám určité známosti a tiež som sa trošku vyznala v doktoroch tu v našom okolí, takže som vedela od koho sa dá čo čakať. A práve preto potrebujem niekoho iného.

Eskymacek

emka - ja som povodne zacala so zdravou vyzivou po jednom tazkom rozchode s expriatelom, skratka sa ma to dost dotklo, tak som si nasla nieco nove, comu som sa zacala venovat... a prerastlo to az do anorexie, schudla som na 47 kg, vazila som si jedlo, den som prezila na jednej hruske a par orechov a pod... no a samozrejme to sprevadzali depresie, tak sa mama rozhodla, ze zakroci - ako doktorka sa s pani Kasparovou trosku pozna, takze ma poslala rovno za nou... no a porozpravali sme sa aj o tomto probleme, aj o celkovom rodinnom zivote a podobne, poplakala som si a nejako sa to vo mne pohlo a zacala som sa stravovat relativne normalne... odvtedy som par kil pribrala, stale som istym sposobm na tom jedle zavisla - nejem maso, smotanove, vyprazane jedla, preferujem vela zeleniny a ovocia, ale uz to nie je take drasticke ako v minulosti...

ono si to ani neuvedomis a uz si proste v tom kolotoci, kde sa vsetko toci okolo jedla... som rada, ze to u mna nezaslo az do tej extremnej roviny, ked si citam niektore prispevky v sekcii Anorexia/Bulimia, tak mi idu vlasy stat hore dupkom...

kazdopadne ako vravim, scasti mi to sedenie pomohlo - ono je to podla mna vsetko v hlave... tak, ako som sa "prepla" na nezdrave chudnutie sa dokaze clovek "prepnur" zas naspat :)

niet pomoci - skus kontaktovat tu pani Kasparovu, neviem odhadnut do akej miery ti pomoze ale skutocne to je podla nazorov viacerych ta z lepsich psychiatriciek... skutocne pocuva...

niet pomoci

lieky som mala rôzne, bolo ich tak veľa že už ani neviem názvy.. väčšinou nezabrali alebo mali veľmi zlé vedľajšie účinky (po jedných som takmer nevidela a nemohla močiť, druhé mi úplne vynechali menštruáciu, tretie vyvolali epileptický záchvat atď) Keď to už vypadalo trošku sľubne tak sa vždy niečo pokazilo. A zase som sa topila v tej istej bažine, vždy začínam od nuly, vždy sa snažím ale aj tak skončím na dne. Je to o ničom.
presne poznám tieto stavy, ktoré opisuješ... a chodíš aj niekde ku psychológovi, ten by ti mohol tiež veľmi pomôcť. No a tie lieky čo máš nepoznám, ale dúfam že ti pomáhajú.

emka13

juj moja, tak to sa asi velmi trápiš.... môžem ti nejak pomôcť? ked si bola už aj hospitalizovaná, nepomohlo ti to?? ani liečba liekmi nezabrala? užívala si určite nejaké, aké?ja začínam s užívaním Magrilanu.....ja mám tiež hrozné stavy poslednu dobu,moja depresia súvisí s rozpadom dlhoročného vzťahu, odvtedy som sa začala deptať vo všetkom možnom, všetko si velmi pripúšťam, zo všetkeho mám stres, aj ked mám niekde isť,vyhybam sa ako môžem... problemy so spaním, no a s tym jedením tiež...človek si myslí ked sa takto trápi, že je sám na svete a že je blázon, ale ako to skúmam všade možno po internete strašne vela ludí má takéto problemy..... len kto nám pomôže že?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychiatri BB - Fórum - ZDRAVIE.sk