Psychiatri BB

niet pomoci

no ja mám tých problémov viacej...ale prevláda depresia a neschopnosť zvládať stres a samozrejme samovražedné sklony... ale fakt je toho omnoho omnoho viacej. Bola som už 2x hospitalizovaná takže už x psychiatrom som prešla cez ruky. Prvú psychiatričku čo som mala som po prvej hospitalizácii vymenila za primára oddelenia ale veľmi veľmi ma sklamal a posledne sa správal absolútne neprofesionálne. Takže zatiaľ som len nespokojný pacient... a neviem či ešte vôbec mám chuť hľadať poriadneho psychiatra ktorý mi dokáže pomôcť. Už nevládzem, meliem z posledného :(

emka13

vieš čo, bola som tam prvy krat, a bola zlatá zatial, ale skôr sme preberali príčiny depresie ako môj problem s jedlom lebo to je aj tak dôsledok tej depresie....a ty máš aký problem, hm?

emka13

ahoj eskymacek, ja som sa minuly tyzden odhodlala navštiviť psychiatričku, kvôli depresiam a s tym suvisiacim prejedanim, uplne som sa zmagorila v postoji k jedlu, pritom predtym som športovala,skôr jedla menej ako viac a teraz.... proste hrôza, depku zajedám všetkym čo vidím, potom mám hrozné výčitky, čo i len zo zdravej cerealnej žemli s paradajkou... proste nechápam ako som sa k takémuto stavu dostala.... môžešm sa spytať ake si mala ty problemy ked si navštivila psychiatričku? ja som bola v bb u dr. velickej

niet pomoci

Ďakujem a zároveň prosím aj ďalších aby prispeli svojimi skúsenosťami a odporučili mi niekoho.
Ak sa smiem spýtať prečo bolo to posedenie len jedno?

Eskymacek

pani Kašparová, sidli v areali starej Rooseveltovej nemocnice... podla mojho nazoru velmi schopna a ochotna doktorka, bola som u nej kvoli problemam s jedlom a aj to jedno posedenie mi pomohlo