Ked neodteka voda

emak

Ja si tiez myslim, ze liat akekolvek chemikalie a ine agresivne latky do plastoveho odpadu a hlavne z casoveho hladiska nie je dobry napad, lebo skor ci neskor sa to upcha alebo praskne prave v najnevhodnejsiu chvilu. Skor by som doporucila to vycistit manualne bud svojpomocne, alebo ja osobne mam dobre skusenosti s firmou: www.cisteodpady.sk su spolahlivy a za dobru cenu.

mary64

ja pouzivam ekologicky znacku subio a pekne mi vycisti sifony, neobsahuje hydroxid sodny , mam ho z shopu vitarian. sk

operenec

No tak ja mam bratislavu "mierne" odruky, takze ostanem pri sife, ktore ma nikdy nesklamalo a je rozhodne lacnejsie ako krtkovanie...

Michal19

V žiadnom prípade velmi neodporúčam používať chemikálie typu "sifo" viackrát som totiž videl ako tento prípravok zaliaty horúcou vodou usadeninu rozpustil no následne po vychladnutí usadenina stuhla do zátky ktorá velmi výdatne odolávala dokonca aj vŕtačke nehovoriac o tom že muselo byť vykonané vysekanie a výmena potrubia. Teraz ked mám problém vždy radšej zavolám www.neodteka-krtkovanie-bratislava.sk prídu rýchlo a majú dobré ceny určite to výde lacnejšie ako rekonštrukcia kúpelne.

krtek

Pokial je to sifon, abo odtok zo sprchy, tak sa to da rozobrat a vycistit rucne, to zvladne kazdy domaci kutyil ;) No pokial je to uz v potrubi, tak sa na kyseliny a podobne pripravky vykaslite a zavolajte "krtkarov"
Ked byvate v panelaku, nemate take dlhe potrubie, to nebude drahe ;) Ked v dome, zalezi od dlzky potrubia, ktore je precistovane ...

suzenka

ano pises dobre ked sa niekto tym poleje je zle pretoze je vysokoleptavy..ale ty sa nejdes nin polievat :D

sifo je urcene pre cistenie odtokov..a zvlast ked cistis vanu tak si davaj pozor aby ta to neosplecho lebo by ti to mohlo dost zrantit pokozku...pretoze mam skusenost ze ked cistim v kuchyni alebo v umyvadle nie je to taka velka reaksia ako prave vo vani...to je priam explozia :D

datelinka

nie, smajlik, neboj sa. vsak mozes teraz skusit vyliat do odtoku aspon liter vriacej vody, ale ked je to v kupelni, nie je to len mastnota, ale budu tam aj vlasy a tie vriaca voda nerozpusti :-)