NEDOKAZEM SA ROZPRAVAT S PRIATELOM

Príspevok v téme: NEDOKAZEM SA ROZPRAVAT S PRIATELOM
Shorty

ahojte...mam 21 a a mam noveho priatela...chodime spolu 3mesiace a pozname sa asi 5 mesiacov.Predtym som mala 2 roky priatela ktory ma podvadzal a ked som stretla tohto tak som toho povodneho hajzla odkopla...a teraz som stastna lebo je presne taky akeho som si vysnivala...a on si myslel ze na mna nema...ale mal obaja sme sa dozvedeli o nasich simpatiach a sme spolu ALE cim sme dlhsie spolu tym je to horsie mam pocit :((((( niekedy nemame o com KVOLI MNE.On keca...vymysla kam pojdeme..ale ja NIE mam blok..neviem preco a z coho.Tesne pred stretnutim mu mam chut mu o setkom hovorit a akonahle sa stretneme je ticho...nezmozem sa na nic...obcas len.Obcas sa stane ze si neuvedomim vazmost situacie a smejeme sa...Ale vacsinu som ticho a myslim ze to je aj tym ze ked povedal ze na mna nema tak mam potrebu sa kontrolovat a urobit na neho dojem..A nejde mi to odkedy som s nim zazivam s nim same trapasy...:(( neviem uz co mam robit bojim sa ze sa so mnou rozide...aj som mu uz napisala o tomto ze asi som nesplnila jeho ocakavania ze som taka dokonala ako si myslel..a on nic sprava sa ku mne jak doteraz.Nic mi na to nepovedal...ale myslim ze zo mna neni nadseny..co mam robit?

bingham

Hlavne bud sama sebou....:))) podla toho co pises....tak je vidiet ze chlapec je do teba zalubeny....a ma z toho radost...ten ti bude vernyyy....

a este raz bud sama sebou...on ta bude lubit aj keby si neviem co urobila :))

takze pohodka