Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

internat-atmosfera na izbe

zuzka...

a este som zabudla ze som na intrak isla uplne sama,neni tu nikto z mojich znamych..takze ziadna kamoska a tak..obidve su uplne cudzie,nepoznala som ani jednu z nich...a na privat nechodte,na intraku je uplne iny zivot,aj tu spoznas ovela vic spoluziakov a ludi,mam tu spoluziakov ktory su na private a stazuju sa ze by radsej na intrak isli,lebo na intraku si najdes skor svoju novu partiu:D

Eskymacek

ja sa chystam na internat az o rok, ale z toho, co citam zacinam mat celkom obavy..:) viaceri moji priatelia su po internatoch pokope, lebo isli na rovnake skoly ale ja planujem taku, kde pojde len zlomok ludi, ktorych poznam a mam celkom strach z internatneho byvania... uvazujem nad privatom...

zuzka...

no ja na tom ktovieako dobre niesom,no hoci by to mohlo byt aj horsie...
som na intraku prvy krat asi 2mesiace,spolubyvajuce mam dve,ta prva je uplna fanaticka do psov,vzdy rozprava iba o psoch a ma take nazory ze dakujem pekne,rozprava tak ako iba keby ona mala psa na svete a okrem nej sa nikto nedokaze postarat o psa,to mi lezie najviac na nervy!!!ta druha je celkom v pohode len mi vadi to ze na mna v kuse pozera,sedi na posteli a pozera na mna ako jem,ako sa prezliekam,ako si citam,...no uz mi coskoro prasknu nervy a poviem aj jednej aj druhej,co si myslim..teraz ma isto budu odsudzovat ze aka som naivna a ze mi vadia take veci ale verim ze aj va by liezlo na nervy kebyze na vas niekto cumi alebo ze cely svet sa toci iba okolo psov!!!!
viem ze som mohla byt na izbe aj z horsimi babami...no mam pocit ze sa nemam s nimi ani o com bavit,mozno som ja ta zla ale no neviem...a este mi vadi ze su take uplne skupe...je to normalne?napr.jedna z nich doniesla kanvicu aby sme si aspon caj mohli uvarit,ale jednoducho nam zakazala pouzivat ju lebo co ak ju nahodou pokazime,tak mame 2knvice:D..alebo ze niekto nedokaze poziciat nozik aby som si mohla rozrezat rozok???....

[zruseny8]

ja som v prvom rocniku byvala asi 2dni s babou a potom sme sa vymenili pretoze na zapise som spoznala jednu babu ktora byva par km odo mna, co bolo na ten kraj dost nezvycajne. preto sme sa vymenili a potom som to v priebehu roka viackrat olutovala. v druhom rocniku som sa dala s inou babou a celkom sa da, je resp. bola to moja spoluziacka - len ma moc diriguje a je taka akoby mala pocit ze ma vlastni, dobre ze nikam nemozem chodit a stale len s nou na izbe byt. a teraz v tomto rocniku som opat s tou istou :)

ojka

ahoj zuzana (: ja ked si tak spomínam, tak ked som bola prvačka, na izbe sme boli 6. 3 v jednej bunke, tri v druhej. Nejak sa to povybavovalo a jedna zo spolubyvajucich bola moja spolužiačka zo strednej, ale inak sme boli fajn kolektív aj ako celok. Ale tak stava sa, že nie každý každému sadne, tak jedno dievča malo s nami menšie "problemy" (-:O v druháku som mala čas "starych", časť nových spolubývajucich. Tie nové boli super, boli to piatačky a teraz su u nas na škole doktorandky, perfektné baby su to.No a v tomto roku mám uplne nové spolubyvajuce až na tu moju spolužiačku zo strednej, človeku je aj veselšie, ked tam ma niekoho zo strednej. Ja by som izbu nemenila, lebo viem, že ktovie či ma ma niečo lepšie čakalo v inej ((-: Ale tak som spokojná. Zatial (:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

internat-atmosfera na izbe - Fórum - ZDRAVIE.sk