nevera?

Príspevok v téme: nevera?
kamila27

neviem ani ako mam zacat ci to cchcem alebo co sa o nou deje ale poslednu ´dobu ma napada myslienka najst si milenca teda jeden by tu aj bol ale ide o to ze z manzelom sme sak macka a pes miluje ma ale akonahle daky problem urazi sa nema vobec zaujem akykolvek problem riesit furt reaguje jak male decko furt by chcel len sex...citim sa z oho vsetkeho taka prazdna mam pocit ze som uplne ochladla neviem je chyba vlucne vo mne nemam pravo aby sa mi muz venoval tak ako ma na chvilku pokoja v muzskom objati on je aj taky ze cez noc dobre rano sa staci neusmiat a je zas zle neodsudzujte ma za moje myslienky ani sa teraz na mne nevyburte ze aka som skazena alebo co ja len citim obrovsku samotu manzel este k tomu pracuje prec aj 2 mesiace pritom som mlada holka co sa so mnou deje

kamila27

tak a dost!!!nmienim dovolit,aby mi moj muz znicil źivot!!!neviem ako to cele dopadne.kde pojdem co budem robit,ale viem jedno z nim byt nechcem a nemozem!!!nadava mi na rodicov,rodinu...psychicky ma znicil.nezasluzi si,aby som kvoli nemu dalej trpela

magic_woman

Ahoj, mám podobný problém, akurát rozdiel je v tom, že š priateľom ešte nie sme svoji. Chodíme spolu takmer 4 roky. V poslednom čase je to však akési zvláštne. Akokeby ma prestával baviť..je preč už 2 mesiace-v práci. Ja študujem na vysokej škole. Aj pred tým sa nám to stávalo, že sme boli od seba, ale vtedy mi strašne chýbal a nevedela som sa ho dočkať..ale teraz..akosi si to pri tých povinnostiach v škole ani neuvedomujem a navyše, stále mi vrta v hlave jeden muž, ktorý sa mi paci už veľmi veľmi dávno...myslím na všeličo..stále sa pýtam,,,,Bola by som schopná podviesť priatela?? Tak to neviem, nechcela by som ho ranit...ale zaroven tuzim po tom druhom...Mam v hlave zmatok..a neviem si s tym rady...:-(

jajka001

pauli to poznam :)) tiez sa uraza za to ze tu tukam hoci ho sucasne vnimam. on sice hocikedy nevnima mna aj ked nerobi vobec nic len lieta vo svojom vnutornom svete ale to je druha vec ze :))
ale ten moj ma zmysel pre humor. inak by som ho ani nechcela :D chlap bez zmyslu pre humor by to so mnou nevydrzal

kamila27

vecernica,som rada,ze si sa ozvala,aspon viem,ze v tom nie som sama.ten moj muz ma vcera znovu cez sms tak nastval...skoro m atrafilo vecer na posteli...vobec,vobec neberie ohlad na cloveka.zacne s kravinou a skoncime do krvy pohadany s tym,ze on si uz moze kludne a spokojne zahajkat odventilovany,kym ja mam cco robit,aby som sa upokojila este 2 hodiny.rano sa samozrejme neozval az na obed,ze ssi uz len pekne sms pisat budeme.skoro ma slahlo.ja ho nechapem o co mu ide.ani som mu nepisala ked mal obednajsiu prestavku na co mi pisal,ze ci ho nelubim,ze mu ani nenapisem...chapete to?...som mu napisala,ze si pockam na tu jeho ,lebo neviem co mu mam napisat aku ma naladu,aby mu zas nahodou daco nesadlo...pritom som mu vcera nic nepekne nenapisala.uz od obeda ho hadka chytala stale len rypal,az si nasiel zamienku samozrejme blbost.ja uz som z neho chara na nervy takto sa neda zit.momentalne mam velmi zlle obdobie mam panicku poruchu a tetaniu je mi uplne nanic.tak mi bolo posledny tyzden dobre...kym ma nenasral...ospravedlnujem sa za vyraz,ale uz fakt nevladzem normalne som z neho pochorela....

pauli 73

jajka, tak s týmto ja problém nemám :) z toho môjho si môžem robiť vrtulu a kvôli tomu sa neurazí:)môj sa urazí napr. na to, že ked tukám sem tak ho nepočúvam a pri tom mu zopakujem jeho otázku od slova do slova ale tvrdí, že pri rozhovore mu chýba očný kontakt :D ale tak vravím u nás je viac jasno ako oblačno a ak aj je oblačno, z toho mraku nenaprší :)))

jajka001

čo sa týka urazlivych chlapov - skuste ich rozosmiať. ak nemaju ani zmysel pre humor, tak hm.
ak su ale urazeni opravnene, tak sa najprv samozrejme ospravedlnit.

pauli 73

vitaminkaa a to sú asi všetci chlapi takí- ako malé deti :) ale tak záleží aj od povahy, niekomu to dopáli, že mlčaním cesta nevedie a niekoho to vyburcuje k ešte viac aby držal bobríka mlčanlivosti :) ale musíme si povedať tak, že pokiaľ prevládajú tie pozitívne vlastnosti nad tými zlými treba privrieť oči :)))

vitaminkaaa

pauli: zavidim =) tuto taktiku som skusila aj ja, kedze moj chlap je presne taky, ako opisuje tych vasich, uraza sa za kazdu blbost, a ja som vzdy ta na vine a ja som vzdy ta, ktora za nim potom stale beha a prosika o uzmierenie... tak som skusila byt oduta ja a nekomunikovat... a on sa este viac nasral, ze ja nekomunikujem, ze sa nesnazim o uzmuerenie a ze mi teda na nom nezalezi... som uz z toho v koncoch

pauli 73

vecernica, teraz som si začala čitat aj prispevky nielen temu :)
ja som mala to isté, pravidelne sa urážal za uplne banality a nekomunikoval aj 2-3 dni, ja som bola tá čo neustále chodila za ním a prosila o zmier ale vždy som bola odpálkovaná a tak som sa raz zatala ja a nekomunikovala som s ním skoro týždeň, sám prišiel za mnou, potom som mu to iste pri vhodnej priložitosti ešte par krát urobila a ver,že sa z toho vyliečil. nehovorím, že sa aj teraz neurazí,urazí(je to typický ješitný chlap) ale tak na 5 minut a komunikujeme spolu dalej.

janka24

A milenec je iba dašli problem navyše-nikto nie je dokonaly ,ono ak nad tým premyšlate ,tak zistite nakoniec ,že ani milenec Vám nevyhovuje,lebo nie je až taký dokonalý a najdete si dalšieho a dalšieho---najlepšie je vztah ukončit ak v nom nechcete pokračovat a ak to chcete riešit -dlhe vztahy su založene na vela, vela kompromisov a komunikacii.Je to tým,že za mlada každý mal svoje zvyky a tradície...Rešpekt je doležity a ucta k tomu druhemu, ak ste si ho raz vybrali a ak to necitite, je načase to ukončit.