Napuchnuta

MatusQaA

no dakujeem.....alee uz mi odpuchla a trs am leen svrbi sem tam a som mala hnedo-zlty vytok...noo taak dajaak sa pokusim to powedaat mameee

alzbee

Pozri, my nie sme doktori, aby sme vedeli, ci to je alebo nie je vazne...kazdopadne to, ze ta tam dole svrbi a mas ju opuchnutu znamena, ze nieco nie je v poriadku. Moze to byt zapal, infekcia...moznosti je vela. Kedze mas 14, tak musis ist jedine v sprievode rodica. Kludne to mame povedz-ved je zena a tvoja mama, tak to pochopi. Nemusis jej povedat, ze od coho to mas. Proste jej len povedz, ze ta tam dole uz par dni svrbi a nevies od coho...niektore dievcata-zeny su proste nachylne na rozne mykozy, vytoky a podobne zalezitosti, aj ked dodrziavaju hygienu..

MatusQaA

eee ja sa nehaanbim...alee ta ja to neceem powedat mamee...mozeem ist aj sama??a je to az take vazne sii musiim ist?

alzbee

Chod gynekologovi, nech sa ti nato pozrie a predpise nejaky krem...a nezabudni sem napisat, ze nepojdes, lebo sa hanbis...

MatusQaA

pls poradtee...dneskaa ma to zacalo aj svrbiet....ale leen troosku a malo keyd...pls..neviete z cohooto moze byt??x((

datelinka

levica, dobre si jej dal :-)))
matuska, ty mas iste 15 rokov?
mykoza je kvasinkova infekcia, pozor, dobre sa jej dari aj v ustnej dutine, aby nabuduce priatela nebole a nemal opuchnuty jazyk :-)))
ale to nemas, to by si citila to spominane palenie a svrbenie :-)
tak len naozaj ciste ruky a jemnocit v nich :-))