PLAVANIE!!!

alzbee

Ak raz budem mat babatko, tak odmalicka budem s nim chodit plavat:)) lebo ved babatka vlastne vedia hned po narodeni plavat, nie? ci blbosti trepem? :D

zuzic

jasne chod:) neni to blbe hlavne ze budes vediet. ja som sa tiez neucila len raz ked som bola mala som sa pohadala s brachom ten ma od hnevu sotil do vody a odvtedy viem plavat:) trochu drsne ale naucila som sa aj sama:) az na to ze som bola potom dva tyzdne chora:)

bingham

Ved ok...strach mozes mat...., ale uz ked si vo vode...tak jednoducho plavas...

to sa neda naucit...je to prirodzene ako ked chodis..., alebo behas...:)))

majka__

bingham, mozno si vedel preto, ze si sa nebal alebo co. ale ja napr. som sa bala naucit plavat... neviem preco, ale bala som sa. mozno toho, ze ak dostanem krc vo vode, zle to dopadne. alebo ja neviem preco. a je pravda, ze som uz par krcov dostala, ale vzdy nastastie v takej vode, ked som dosiahla nohami dno...

majka__

a tiez som sa chcela naucit plavat kvoli chrbtici. ked som videla, ze jedna starsia pani plave, tak som si povedala, ze bistu bodaj by som sa to i ja nenaucila... a naucila som sa to :-). ale sama. proste mi vadilo, ked mi niekto chcel pomoct (ze ma drzal pod bruchom alebo co... proste mi to vadilo).

majka__

zuzka, ja som sa naucila plavat este len pred rokom a to mam uz 21 rokov teraz. je pravda, ze som presla asi 2 plaveckymi kurzami a ani jeden ma nenaucil plavat. a ako som sa to naucila? no tak, ako to opisala alzbee. stanovila som si urcitu vzdialenost (napr. 3 metre) a hadzala som sa na vodu (ale s tym, ze na dno som stale dosiahla - drzala som sa radsej v takej nizsej vode, cca 130 cm, je to nizka pre mna kedze mam 177 cm) a skusala urobil par zaberov prsia. potom som skusala nohy do toho zapojit a napokon som tu vzdialenost predlzovala. jasne, tie 3 metre som preplavala mozno za hodinu... ale zvladla som to a naucila som sa to. a dneska? v pohode preplavam aj nejakych 100 - 150 m bez prestavky.

Denz

zuzi- pocuj.....ani netusis kolko driev je tu na stranke:DD
a ty sa bojis plavaniwa...::)))
Chod a nestresuj sa ...ved raz aj svoje deti budes ucit plavat a s nimi plavat:)
a ak ta niekto hodi cez palubu sa len zasmejes:)))

zuzana296023

MY SME PLAvecky aj mali ale to len v skole a tam nas bolo straasnee vela cize sa to nedalo tak urobit aby sa mi ta profesorka venovala viacej .. urcite sa na to dam len sa bojim ze tam budem vyzerat ako drevo:)))