žehlička na vlasy Remington S9000

Príspevok v téme: žehlička na vlasy Remington S9000
Michala11111

ahojte babenky prosím o radu chystám si kúpiť žehličku na vlasy a najviac ma zaujala remington s 9000 lebo naparuje a tak by mala byť šetrnná k vlasom píšu že je na suché vlasy, čo je aj môj prípad mám suché velmi husté a velmi kučeravé dlhé vlasy. Avšak na obrázku sa mi zdá hrozne malá tá žehliaca plocha tak neviem či je vhodná na moje husté a dlhé vlasy. Máte niekto s touto žehličkou skúsenosti prosíííím

tissa

tie vlny som len skúšala robiť, išlo mi to na jednej strane ale na druhe a vzadu sa mi to samej nepodarilo urobiť, tak som ju potom používala len nato žehlenie, na vlny už vôbec

tissa

Ahoj, Miška asi tú, ktorú som mala predtým teda tú 1031, ale to je môj názor, to sa musíš rozhodnúť sama

Michala11111

a tissa prosím ťa kedže si malaa obe žehličky ktorú by si si teraz vybrala?? a dakujem ti fakt za názory si velmi zlatá

Michala11111

a tissa prosím ťa kedže si malaa obe žehličky ktorú by si si teraz vybrala?? a dakujem ti fakt za názory si velmi zlatá

Michala11111

a tissa prosím ťa kedže si malaa obe žehličky ktorú by si si teraz vybrala?? a dakujem ti fakt za názory si velmi zlatá

Michala11111

no ved aj ja mám tvrdé farbené a suché vlasy a ako som písala aj tá remingtonka sa mi zodrala len preto si kupujem novú a s tou 1031 si si vedela robiť aj tie vlny? ide to lahko?

tissa

na tej 1031 sa mi zodrala plocha po roku ale ja mám farbené, tvrdé a suché vlasy, neviem či sa na tejto 9000 zoderie, isto, ale je na nej doživotná záruka na žehliace plochy, inak je super, mne naozaj tie suché konce úplne zjemní, naozaj to funguje, čo sa týka žehlenia musíš po prameni prejsť viac krát, ale vyžehlené vlásky potom ostanú. Inak tú 1031 som mala veľmi rada, nebola zlá teraz ju už nevyrábajú. Ja som sa rozhodovala medzi 8102 a 9000 , len tá 8102 bola drahšia, tak som sa priklonila k tejto.

Michala11111

a na tej 1052 ma veľmi láka to, že sa dajú s nou robiť aj vlny, lebo rovné vlasy sú zas také fádne, ale mať nejaké pevné jemné vlny, lebo ja mám ako som písala veľmi kučeravé vlasy. Jaj ale fakt neviem, ktorú teda len viem že bud tú S 9000 alebo S 1052

Michala11111

no pozrela som tú S8102 ale tá je už príliš drahá chcela som tak do 1500 a ved aj tá S 1052 je na husté a dlhé vlasy lebo má velkú žehliacu plochu. A myslíš, že na tej S9000 sa tá žehliaca plocha nezoderie. Lebo práve zodratie žehliacej plochy je dôvod prečo si kupujem novú žehličku lebo ja som predtým mala tiež remingtonku ale po nejakých 2,5 roku sa mi zodrala. A tá S 1031 sa ti asi zakoľko zodrala?

tissa

Miška mala som aj 1031 to je taká istá ako 1052 len užšia, bola výborná, ale zodrala sa mi na nej tá čierna žehliaca plocha. Keď máš také veľmi huste vlasy skús si pozrieť informácie o remington 8102 tá je určená na také vlásky.