depilissima alebo jolen

mimiKIKA12

Ahojte, ja Vam mozem jednoznacne doporucit JOLEN.Je to celosvetovo najpredavanejsi odfarbovac chlpkov vdaka tomu ze je neuveritelne jemny a setrny k pokozke a odfarbuje chlpky do blond (ziadna zlta farba).Mam ho odskusany,kupovala som ho 1.krat vo Francuzsku a jednoznacne ho odporucam. Objednavam si ho z UK,takze ak by mal niekto zaujem,staci sa ozvat a objednam aj pre Vas. Mail - ildiko.kohoutova@gmail.com

anjelik9

ja mam tu depilissimu a hej prvy krat som to mala take oranžove abo jake ale vzhladom k tomu ze tie chlpky ti vypadnu a casom dorastu (čo mi bolo povedane a aj zistene až potom) tak si to budeš musieť odfarbovat a tie chlpky budeš mať potom biele vzhladom k tomu že ti nevypadaju všetky naraz ale len par a super sa to leskne na slnku jak blondinam a ete budeš mať aj bledšiu kožu tam kde si si to odfarbovala a ked si das make up tak ti tie chlpky super vidno ja som radšej zvolila nad perou voskove pasiky

cicus-micus

Tak baby, ako je to s tým. Aj ja by som si objednala niečo na odfarbovanie (bojím sa do toho pustiť peroxidom a melírom). Ktorý prípravok je lepší? Aké máte s tým skúsenosti?

L.ucinka

Ahoj. Aj mňa by zaujímalo, ktorý z uvedených prípravkov je lepší. Dočítala som sa, že depilissima farbí chĺpky na žlto. Je to pravda? Ja by som si potrebovala odfarbiť chĺpky na brušku, rukách a chrbte. Chcela som si objednať jolen, no ten má 30 ml, čo by mi asi na odfarbenie nestačilo. :( Tak ktorý odporúčate?