Prečo ešte nespíte?

ojka

ja ked som mala na výber, tak som nikdy nefandila ani vysúvačkam, ani vyklápačkam, ani žiadnym dotykovkám....
ja už mám vyše 5-6 rokov ten istý telefón :) len tlačítka a obrazovka. A paradoxom je, že foťák to ma ešte lepší, ako teraz tieto nové dotykovky :D

Maoam

JA totalne neznasam celodotykove pristroje aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dokonca som si kupila 'trapny' sklapaci vytukavaci mobil, hoci sa tomu 98% ludi smeje, az na 2% vynimiek, ktore tiez vymenili touch-screeny :D

ojka

tak vtedy to bola frajerina mať hocijaký mobil :)) teraz keď sa pozriem, tak škôlkari majú lepšie dotykové mobily a tablety ako dospelí ľudia a vedia na nich i celkom dobre robiť..... resp. hrať sa...
takým malým deťom podľa mňa mobily nepatria do rúk,... v tomto mám dosť odlišný názor na potrebu mobilu...

Maoam

a net bol strasne pomaly, pripajanie cez modem s tym specifickym zvukom aaaaaaaaaaaa :D a uprostred pisania mailu ti vsetko padlo :D

Maoam

ojka, net a mobily sme mali az po SS... my sme este poctivo vsetko citali a referaty robili z hlavy a evtl. z kniznej literatury...

no a generacia starsia odo mna, vsetko poctivo odmakane, bez pomocok :D, malo to svoje vyhody, zasa ked vidim dnesnu plejadu moznosti, tak sa niekedy divim tomu paradoxu, ze vzhladom k plejade moznosti je ovela viac asocialov ako za nasich cias, akoby prave ta obrovska paleta moznosti ludi pretazovala alebo im zastierala zrak pre 'ich' moznosti, akoby si nevedeli vybrat, proste je toho privela a potom su strateni

cest vynimkam samozrejme

ale super je, ze mate moznost vymennych studijnych pobytov, moznost hned studovat v zahranici, kedysi to mozne nebolo

ojka

ja si rada pokecám aj s mladšou aj so staršou vekovou kategóriou, všetko je pre mňa obohatením, resp. poznaním a odzrkadlením dnešnej doby :)

ojka

to ako je vychovávaná väšina detí,... tak nad tým sa tearz asi nechcem rozčulovať..... teda, česť výnimkám - rodičovským bunkám....ale častokrát mi je smutno z dnešnej mládeže a ešte menších detí....
ale ked si spomenula ten net až po SŠ, tak mi napadlo, že my sme mali doma prvý PC napr. až ked som bola v maturitnom ročníku :D tiež to je obrovský rozdiel oproti dnešnej dobe....
ach.... nostalgia, veru tak...