Prečo ešte nespíte?

lost

dobra vila

dik, no ked zije clovek sam a nema na vyber :) tak hold, nauci ho to :)
/ povazujem to za naj naj ucitela zivota - hodit neplavca do stredu jazera a ked chce prezit, tak sa plavat nauci
tak to chodi v prirode a pohoda :) :D

[zruseny1]

ojka ale neprehanaj, ja nezbieram acka, najviac mam B-C :)
no ano, synovec je sikovny, aj neterka, to je pravda :) starsi synovec ma tiez tusim vyssie IQ, ale snurky na topankach si nezaviaze

jezis, to tu bola dobra vila? ja uz asi slepnem, videla som tam svoj nick
cauko vilkaaa:)

ojka.

vy moji šefkucharikovia... nabudúce mi každý z vás pošle krajíček z bebekolača ((: diky, adresu poznáte :D
inko, nooooo, sestru máš učiteľku, ty zbieraš samé áčka skoro, opravaky ignoruješ, máš šikovnú neterku i synovčeka, no čo viac si môžeš priať :D máte to v rodine... toho sa nezbavíš, muhahahaa..

dobra vila

binghi, to nie je chrumkave vobec, zmakne to, je to ene-nuno :).
Lost a pocuj, ty sa v tej kuchyni ucis uz sikovne obracat,chvalim.

dobra vila

binghi, to nie je chrumkave vobec, zmakne to, je to ene-nuno :).
Lost a pocuj, ty sa v tej kuchyni ucis uz sikovne obracat,chvalim.

lost

zmakne to do 8 hodin.. do 12 ho mas makkucke ako neviem co..

spravis klasika puding, potom zmixujes vsetko dokopy, kym to nebude mat konzistenciu ako taka kamenna omietka (ci proste rozmixovane) a potom uz len natieras :)

mozem dat foto ako to narieram ja, ale tak CCA ako na tej fotke je OK, i ked pridal by som 50% kremu.. zalezi od toho ako to chces, ale nie overkill :)

lost

150g praskoveho cukru
150g masla (alebo palmarin)
300ml mlieka
1 zlaty klas (40g?)
1 vanilkovy cukor

ale toto je na 2 balicky BEBE, cize anorekticku davku.. idealne je to spravit tak na 4 nasobok :D ale to je len moe poblaznenie do kolaca :P

sice to nie je nic moc henten cukor a maslo, ale what ever :) do hrobu pojdem o to spokojnejsi..