Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

metodiku a ciele ešte nemám sformulované (-:O to napíšem uplne nakoniec :D
Ale tak tam treba také žvástičky, že aké metodiky si pri písaní práce využívala, resp. budeš využívať : analýza, syntéza, porovnávanie, dedukcia, topologizácia, zhromažďovanie informácii, ktoré si používala a taaaaak .... Však jako na balakárke predsa, niečo také ((:

ojka.

inko, to však to hej, ale to už dokopy aj s cielmi a metodikou, poďakovaním, abstraktom, obsahom,použitou literatúrou a ostatnými žvástičkami,... ak máš 90 strán čistého textu, tak je to podľa mňa dosť ((:

lost

nj, ja by som im za to robil bordel v skole, ze co si privlastnuj moju pracu :)

ale je to tazke...

nedavno nejaky fantasmagor povedal, ze "ak niekto odfoti cerveny autobus pred bigbenom a obloha bude modra" tak "falsuje" fotku a je to nelegalne :)

cize defacto staci aby som prvy obeho lsvet, cvakal ako ozivot a budem mat autorske pravo na vsetko mozne :D

sialena doba, absolutne sialena..

ojka.

inko, ale to bude ale zvláštne, ked si budem len tak vykrikovať, že inkoooo :D
fuf, vypadol nám net na intráku......
ehm, inko si NORMALNA? 9O STR? však to budeš mať pomaly aj dve diplomovky,... dievča brzdi, však nejdeš robiť dizertačku ((: len aby si nemusela škrtať (;
lost, s karfiolom môžeš inak také isté veci ako s brokolicou, neboj sa toho, zaexperimentuj :D

[zruseny1]

potom ti ukazem ten graf, s ktorym si mi cca pred dvomi mesiacmi pomohol :D
no autorske prava, hmmm..nase diplomovky bude vraj uz verejne pristupne, niekde zavesene na nete. moc sa mi to nepozdava

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.