Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

lost :D povodne forintov, ale kedze vravis, ze si teraz na tom biedne, tak dajme to na 15 eur, nech nezerem
ojka keby som zakricala tak riskujem tvoje zlaknutie :D a morska vila ojka je razom vo vode :D
tato je v angline, ale nechce sa miiiiiiii

lost

15 coho? :P

kedze som prave znicil posledny cent na ucte (celomesacne nakupy v rakusku) tak som zranitelnejsi :P :P:D

ojka.

inko, ja kde vystúpim, kam mi ide skôr bus, odtiaľ idem ((: ale keď ma tam nahodou niekde uvidíš (strapatú vlasaňu),tak zakrič na mňa :D
šiby rybi inko? a v jakej reči máš tu výročnú správu, "haki-baki"?

[zruseny1]

šibi, ryby, mastné ryby, kus koláča, od korbáča, ja chcem iba máličko, maľované vajíčko
šibi, ryby.... :D uuuuuuuuuuhm, nechce sa niekomu preložiť mi jednu výročnú správu:)

[zruseny1]

hahaaa..apollo novy most je aj moja trasa ibaze opacne :D ja zacinam na movom moste a odtial apollo :)
a moj schodik je zo strany pred Euroveou :D
takze mas za sebou zdravotnu prechadzku, teraz ti pojde ucenie jedna radost :)

ojka.

((: ale príjemne teplúčko tam bolo (: nie, nie, dnes som si hačala na lavičku, všade prázdno, tak som si mohla vybrať ktoooooooru len chcem.... schodíky su teraz dosť studeno nebezpečné (;
som si to prešla smer od Apola po Nový most, bola v kostole, po tom po moste cez Sad J.Kráľa, potom cez Starý most znova na nábrežie a tam som si hačala a slnila a premýšľala a potom radšej už nepremýšľala, ... a teraz hor sa zasa do učenia....
inkooo, ale tvoj schodík je z tej strany ako je Sad, či? (:

[zruseny1]

lost, tak zacneme na 15,-
kto da viac? :D
ojka isla k dunaju, jej, kde konkretne? nieze mi tam obsadzujes moj flek, moj schodik! :))
maros, take este nemam na hlave, odletela som na metle

[zruseny1]

od rana si hmmmkam nejaku pesnicku
i don't care who you are... where you're from..lalaalaa...i don't care what you did..as long as you love me..
potom mi napadlo, ze spievam nieco co nepoznam a ze bych si to mala vygooglit....HA, aka som zostala prekvapena.....ze backstreet boys :D