Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

ja som dlho hennovala, a dvakrat som mala chemicku na hlave..uz som to stihla olutovat, konce sa mi rozstiepili a aj vypadavat zacali
obcas sa zlaknem ake chumace zanechavam po umyti
takze moja rada, nikdy si ich ani nefarbi :))))

ojka

lost, nechaj si narásť dlhé vlasy a uvidíš (((: ale tak no ja neviem, mne sa nezdajú ťažké (-:O
oneee, inko, a ty tošíš, natačkuješ a tak? (: viem, že farbíš samizda.... (; ja som faarbu na hlave nikdy nemala....

ojka

ehm, uisťujem ťa, že ani po škole ani nikde inde ma nahú neuvidíš pobehovať :DDDD joj, tak toto ma doooobre pobavilo ((: potvorka....

ojka

nevlním, nekulmujem, nenatáčkujem,... len keď sa sem tam na svadbe objavím, tak nech hanbu nespravím, tak tie vlasy treba nejak skultúrniť :D
a copik malokedy, lebo ma potom z nich bolí hlava a vlasy () :D sem tam sú, ale to tiež len niekedy, aby som vyzerala kultúrnejšie :D
najčastejšia vlasy v zapletenom vrkoči mám (niečo takéto -odkaz odstránený- ), alebo rozpustené a čelenka, alebo rozpustené a zozadu trošku zopnuté štipcom takýmto t3.gstatic.com

a neuaukaj, takých vlasov behá po svete až až ((;

[zruseny1]

ojka, dobre, vencek nenosis, ale...vencek nie je jedine poznavacie znamenie lesnych vil..mne sa zda ze ony celkom rady nahe behaju :D takze ako to je?

[zruseny1]

no tu hviezdu som tam dala teraz, aby mi nebolo vidno tvar :DD
a to bolo asi pred rokom, teraz mam cierne vlasy..take skarede havranie, ble, uz aby to slo dolu :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk