Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, uau, však to tiež dobre dlhé vlááásky... to si ty na obrážteku?
mi to tak ide dokopy, veľká hviezda, pomaľované steny, štetce, celá ty ((:

ojka

inko, ach táááák, na tu omalovanku... ale ak si dobre všimnete, taaaak tam treba použiť aj jednu farebnú pastelku.... ((:
lost nieeeeeee, tie prvé sa mi nepačia, ale tie druhé su genialne, raz ked vyrastiem, tak také chcem mať ((-:
a dlllžka vlasov, hm, ťažko to vygúgliť :D
asi niečo takéto... možno o trošku kratšie (:
2.bp.blogspot.com
www.kankan.sk

[zruseny1]

ojka, ved na malovanie toho bielocierneho obrazku ju pouzil :D
no ja si ich tiez fenujem len obcas, ofinu si musim vzdy vyfukat, aby nabrala ten spravny tvar :DD

ojka

už mi aj kamratky, alebo sestry doma hovoria, že keď chodím "na strapato" (rozumej rozpustené vlasy - neforemne neučesané :D) a to ja dosť často , že vyzerám jak lesná víla alebo morská panna, že už mi len ten chvost chýba :D jakú len srandu si oni zo mňa robia, no odopriem im takú radosť? :D

ojka

inko, teda to bol taký strih, že "alá postupka" :D
martin, ja mám doma tiež takú pastelôčku... a na čo si ju využil? (:

ojka

inko, ja už od mala mám také dlhé vlasy....
viem, že na zakladke, stredej a v prváku na výške som sa dala tak ostrihať, že som ich mala po lopatky, no a oni rastú a rastú a rastú... ale asi by im znova trebalo nožničky... (-:O
lost, vygúgli mi tie vlasy z Kruhu, lebo ja to nevidela (-:O
ja si vlasy inak nefenujem, možno tak raz za pol roka... je to zdlhavé a aj tak to škodí vlasom (;

martinmlm

:-) pri zbierke pre zrakovo postihnutých rozdávali také biele ceruzky. A ja som nevedel že načo mi bude. "HA" teraz už viem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk