Prečo ešte nespíte?

ojka

inko ((((: fakt?
tak potom tipujem, že túto : Scorpions - Send Me An Angel, tá je ešte taká známejšia obľúbenejšia ....
ja môžem od nich všetky, podľa nálady zaleží...
nooo, hej, cca 6(?) rokov dozadu, keď boli v BA, a bolo súúúúper ((:

ojka

inko, no čo ja viem, toto je celkovo taký tichší intrak, len sem tam do mesiaca to tu bubnuje na všetky srany, že sa v noci nespí (:
jooooj, už ti je dlho? ja bych s tebou hneď menila (((: ja potrebujem už riadne vypnuť a zresetovať....
hej, v štvrtok, nech to dopadne akokoľvek, tak idem domov... škola mi začína v utorok, tak by som bola doma do pondelka (:

[zruseny1]

oooh ojka, scorpions :)))) ty si bola na ich koncerteeeeeeee?????? ale aleee :)
ja zrovna tuto pesnicku moc nemusim :D ale presne dnes som zdielala na fb inu od nich, jaj to ti je ale zavislacina :)

[zruseny1]

aha, tak na izbe mate veselo..ja som skor narazala na intrak ako taky, myslela som, ze tam mate skor ticho
a ja nic moc, sem tam nieco do diplomovky natukam, sem tam cosi namalujem, sem tam sa mi ujde strazit deti, nic, nuda... uz mi je tu dlho :D ja som taky kocovnik :D domov a do BA, domov a do BA, a uz ma to taha znovu prec
a ty si ako uzijes tych par dni po skuske? pojdes este aj domov?

martin, ty si sa podla mna uz rovno do malovania pustil :D

ojka

inko, nie, zo 6 báb nás tu je 5 , plus prišli ešte dve kamaratky kuknuť k nám na izbu.... čiiiiže dosť plno nás tu je (:
inko, ako inak prázdninuješ? hmmmm?
martin, to je ospravedlniteľné, už je predsa "noc"... (;

ojka

nie, dnes už sa neučím, lebo ba som sa z toho zcvokla (: resp. som ešte z tej písomnej taká omráčená, že by som to ani nevnímala (:
takže na teórii budem frčať až od zajtra ((:

[zruseny1]

ale uz sa dufam neucis, ved uz na minuly tyzden si to bola super naucena :)
relaxuj:)
toto bolo moje najdlhsie skuskove, nechapem co som sa tak "zaondievala" ani si do dalsieho semestra moc neoddychneme, co uz