Prečo ešte nespíte?

martinmlm

Asi som to zakríkoľ:-(
Vrátil sa. Ale bez štítku:-) Ešte nemám nový plot a je na ňom taká "erotická" bránička. Takže nemá problém. Ale som v slepej uličke, kým sa vráti tak mu to tichúčko tolerujem

ojka

zdravíčko
inko, no čo, pekne sme sa dnes učesali, pekne? sa ma sestra pýta, či idem na svadbu.... och, ten jej sarkazmus :DD
iiiiiiha, tak to je super, že ti to ičko ide... kto ti ho opravil? či ty sama taká šikovná?

martin, a to on ti "ujde" z domu cez bráničku? či ako? hlavne, že sa vráti...

martinmlm

Neuteká. Keď bol maký tak každý si ho požičiaval na hranie, tak ho naučili. Ale aj sa vráti. má kamarátov psíkov u susedov. Včera suseda hovorila že si normálne pýtal okoloidúcich aby mu otvorili bráničku ku takému malému orange čo vyzerá jak líška. Každý ho ľúbi len aby ho cigáni neuvarili

*inko

HA! aha co viem
IIIIIIIII...iiiiiiii....IIIIII :D
opravene :))))

martin, mam pocit ze tvoj havo od teba moc uteka :D

martinmlm

Jej to bolo zlaté. Zaz mi volalo dokonca nejaké dievčatko že našli psíka. Už si musím urobiť poriadny plot.

*

lost ja nevíem, keď odchádzam od PC tak sa odhlasujem zo všetkých stránok, kde som príhlásená
a potom sa tu vždy zabudnem príhlásíť znovu:D a veru, mám v hesle í, dalo by sa vložíť cez copy paste, ale kašlem na to :) keď stlačím sílnejšíe, tak mí to písmenko napíše, nechcem to ale moc sílíť

ojka, no nech sa len obracía, však aj my sme sa v treťom ročníku na ZŠ kvôlí nemu muselí :) bol to íba alkoholík jeden...sám sa na poľovačke postrelíl (vraj)
oo a dnes je nedeľa, takže sa češeme češeme ojka

martín, díky, takže índíánka? :D mladšía sestra pocahontas, anoooooo, that's me :D

martinmlm

Prečo ešte nespím?
Ínko- to znie ako indiánske meno.
Aj štítok na obojku s tel. je dobrá vec. Havo bol na ulici 100m od domu, a už mi volali že našli psíka a že chcú odmenu:-)

lost

ínko :)
to pises svoj nick pokazde? :)
ja ked som nebol registrovany, tak som len spravil klik a ono sa to tam v tom policku zapamatalo :)
(firefox :D )

inac, ak mas v heslo I, tak smola asi co? :D:D

ojka

:D inko, my sme fakt jak dvojčatá :D ja keď "nemusím", tak hrebeň do ruky nevezmem a nevyčiesam sa.... a keď sa učešem nejak k svetu, tak hneď padajú poznámky, že čo sa stalo, čo sa deje :D
noooo, ale dalo sa to s tým ypsilonkami čítať, zaujímavé to bolo :D chudák Ľudko Štúr, ten sa si v hrobe obracia ... heh....
no nič, ked nejde PC, tak na rad prichádza papier a pero - o zábavu mám postarané :D
no níč teda Ínko, íď už teda spať, tak teda pekný večer prajem, brú noc a pekné sny...
(uff, nie, mne sa to s tým "í" aj tak nepáči :D)