Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko, nie, cudzie čísla zo zásady nevolám späť, keby chceli, tak predsa zavolajú nazad...
a čože si vedľa v téme otázničkovala, hm? (:
ja už som totálne vyčerpaná, ja chcem mať už konečne po tej skúške, to je jak nočná mora.... brrrr....
lost, keď sa bebečkar podarí, tak pekne odfot a podeľ sa aj s nami o tú radosť (:

lost

no uvidime rano :)

pouzil som nejake maslo ako martin odporucal..

neni dovod preco by sa to nemalo podarit :)

a ak ano :D

vyhodim to :D

cize uvidime rano.. len neviem KTORE rano :)

inac myslite ze moze mat 1,3 rocny pes zubny kaz?
prave Bastien spal ako vzdy.. a zrazu zacal divne pistat z nicoho nic.. ako keby mal nieco v ustach.. vizualne tam nic nie je .. no divne..

*inko

juj lost, takmer som sa pri slove "v p...." zlakla :D
takze vravis, ze tento rok ide karta :D a to sa rok este pomaly ani nezacal :D ale dobre je, ze to beries s usmevom :)))
ked dokuchtis tak sa pridi pochvalit
dufam ze nadeje ktore sme do teba s ojkou vkladali nevysli navnivoc a zakusok sa podaril :))

lost

ojka.

nienie, to by mi povinnosti neodstartovalo, len by ma to zobudilo :D tie povinnosti pockaju, ale cim dlhsie cakaju, tym bolestivejsie to bude :) ach jo, zivot je .... zabavny :D

inko, hehe, cert sa o nieco pokusa, ale ja ho mam tak hlboko v p...ekle ze az :) (cestou pre bebe mi nejaka fabia strelila kamen do celneho skla, a samozrejme, cert to chcel, aby mi tam spravilo ryhu a rovno dve :D tento rok "ide karta" teda ... )
ale nakupil som 3 druhy masla, a tak si moze cert trhnut :D mam na viac pokusov, ako ma on predstavivost, ako mi to pokazit, grrrr. ha..

*inko

ojka vobec nie som, neviem odkial to zobrali..som priemer ako kazdy:)
len ma udivuje, ako ma z casu na cas prekvapi zvlastny telefonat :D
a ty si nevolala naspat? hmm, ktovie o co sa mohlo jednat. no ved mozno sa ti este ozvu
aj ja drzim lostovi prsty:D bol by v tom cert, aby ti to znovu nevyslo :D ale certov sa vzdy a vsade dost najde :D

ojka.

lost, keby telefonat zobudil, tak by nasledovala hrrrrrba povinností? (:
ja len dúfam, že tento krat ti to bebečko už výjde, nech je to jediteľnô :D

lost

repete ??? :D

no hoci aj zajtra :D ak by sa dal zastavit cas :D realne najskor asi o tyzden, ale musi byt super pocasie, nech pustia tie lanovky az na uplny vrchol :) to musi byt fun :D

asi by som mal chodit na lyze castejsie, nech si nohy zvyknu :)

No teraz musim kupit nejake suroviny na bebe pokus cislo 2 :)

ojka, no riadil som sa rovnicou "ak nespadnes, nelyzoval si" :D haha, no ale niekedysom to proste prehnal s rychlostou a bolo bezpecnejsie sa hodit o zem :) no a ku koncu mi uz bolo uplne jedno ci padam alebo nie :) aj tak lyzujem ako "lama" :D chcelo by to lepsie lyziarky atd..

heh, a aky som ja stastny, ze ma rano ziadny telefonat nezobudil :D

ojka.

inko, no však po štaaaaaatniciach, však uvidíš (: že ty si jaká šikovná a ambiciozna ((-:
ja som dnes o osmej, mala taký telefonat, nejaká milá teta mi volala: "dobrý deň, dobre hovoríme s pani XY?"
"áno, hovoríte"
"my vám voláme ohľadom,... tu tu tu tu tu tut...."
hm, a nás prerušilo, tsssssssssssss
lost, len 4x si sa zrúbal? to to si šikovný, a ešte ked pomedzi stromčeky :D ale no, mi chceš povedať, že si si tam neoddychol? ty si jaké trdlo...

*inko

cauko lost,
hej povedala... je to firma, pre ktoru som kedysi davno robila, ale iba mesiac...vraj zacinaju s novym projektom, nechapem, ako si ma mohol niekto z tej firmy vobec pamatat..bola som tam kratko a odisla som odtial so slovami, ze to nie je pre mna a ze to robit nebudem :D

hmmm..nie, ziadna buduca praca snov, mne to teraz vobec nevyhovuje, lebo ...skola

a ty uz si doma? ja ze pises z chatky... tak som rada ze si cely, nepolamany a ze sa ti tam pacilo:) kedy si davas repete?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk