Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka, to je zlateeee :)))) take mile stavky :) si mi pripomenula tiez jednu moju, ktoru som nedoriesila :DDD
mala ma osem a je druhacka :) synovec isiel po pol roku do skoly, sme sa bali ci nieco bude vediet, no dostal hned prvy den 5 jednotiek :))) takze ta operacia ho nejak nezabrzdila, je to nasa hviezda :D

a ty si mala co za predmet? je to moc tazke? asi nejake uctovanie predpokladam

*inko

jajka, vrat sa :( riadis sa tym, co chceli nejake truby, miesto toho co chcu ti, ktori ta maju radi? nebud aj ty truba

ojka.

inko, ty šuhajda :D len škoda, že ja si v tomto neverím a to je horšie a realistickejšie, už sa mi o tej skúške normálne snívalo, a to nie je u mňa zvykom veru :D
sa so mnou už aj spolubývajúce stavili :D že ak som to dala, tak im kupim fľašu vína, a ak som neurobila, tak mi kupia veľmi veľku čokoladu, aby som sa mohla učiť na opravak :D dobrý kšeft, nie?
ale popravde, najradšej by som tu stávku aj tak prehrala a to víno im kupila, no komu sa už len chce po opravákoch sa tackať :D
tssss, tak ty už lístok nemusíš mať, dobre premyslené (: a koľko má malá rokov? do ktorej triedy chodí?

*inko

ojka, no ja nemusim mat listok, lebo som v zozname ludi, ktori ju mozu vyzdvihnut :)
ano ano budeme mat pekny den, kupime si nejake papanicko :)))

ale vies co ojka? podla mna zajtra budes mat po skuskach :)) myslim si to:) verim ti, šuhajda :D

ojka.

hej, inko, učím-mučím, neviem, či sa mi to vôbec oplatí, keď sa podľa mňa na tú ústnu nedostanem, ale aspoň budem už niečo vedieť i bud. týždeň na ten opravak ((: taaaaaaakže ďakujem...
super, tak budete mať pekný deň, tu v BA je krásne slniečkovské počasie, trošku primrza, ale aspoň je vonku taký čerstvý vzduch (:
ja ked som chodievala pre malú sestru do družiny, aby tam nemusela trčať, tak jej niekedy musela mama napísať lístok, že pre ňu prídem :D ale potom tety družinárky konečne pochopili, že to je zbytočnosť, tak potom som ju unášala, len pozdravom dobrý deň, beriem si ju zasa, dovidenia,pekný zvyšok dňa :D

*inko

ojka, no ved prave, nebola to komedia a mala byt :) alebo aspon mne to tak neprislo, boli tam srandovne momenty, a vtipne hlasky ale mne z toho filmu bolo tazko
hehe, ty si zlata :D ano pozeram sa z okienka, ved uz mam volno takze chodim konecne aj von, takze vidim vidim ze sniezik nie je, co uz...
a co planujes na dnes? ja asi utekam rychlo domov, vyzdvihnem neterku zo skoly, aby nemusela byt v druzine a spravime si pekny den :) dufam ze to nebude brane ako unos :D

a ty sa ucis na zajtra vsak? uh, vela sil ojka, ti zelam

ojka.

ahoj inko (:
hmmmm, tak komedia, tak tento žáner filmu som už dávno nepozerala,...prečo sklamaná? čakala si od toho viac, že to bude lepšie? a na tento prázdninový deň máš čo nachystané? pozrieš sem tam už aj z okna? (((-: že či náhodou toho snehu nie je ,...

*inko

bre ranko, ojka toto
www.csfd.cz
velmi depresivne, uh... no, odchadzala som trochu sklamana
a vy co tu?

martin, nahodou to muselo byt zlate, sam medzi babami, je ti ale jasne, komu bola venovana vsetka pozornost, tak si sa dufam aj snazil :))

lost, no ako sa darilo na lyziach, pochval sa :)

anonymka23

bibba, nedá sa mi spať, vlastne ani sa mi nechce ešte.. v poslednej dobe väčšinou zaspím až tak nadránom, vždy začnem myslieť na niečo, čo ma trápi a potom sa fakt už nedá a keď sa tak parkrát opakuje, človek si navykne na ten režim :(

bibba, bingham, prečo vy nespíte?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk