Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ok a teraz technicka otazka :)

o kolko % klesla navstevnost zdravia ked som tu nebol ? :D

inac neviem ani preco nie som fyzicky unaveny, i ked som velmi hladny, toto neni dobre, lebo ak zostanem hore dlho, tak zas vstanem pri zapade slnka a to mam tooooooooooolko povinnosti :(

hold, asi sa musim nejak s niecim pevnym trafit do hlavy aby som zaspal...

ojka
to je vyborny clanok, ako menej zjest.. akurat sa mi to hodi :D ale cim dalej to citam, tym hladnejsi som lebo je tam TONA obrazok o TONE jedla :D
ach rano to prestudujem :)

a dost bolo o mne :D

ako sa mate vy ? :)

lost

viete co je sranda ?

ze dva ni uvazujem, tazko rozmyslam, ci zobrat alebo nezobrat notebook a internet, nakoniec sa rozhodnem a poviem Áno...

A ked som uz tam, zapnem USB internet a cakam a cakam... a cakam...

a cakam...

a neni signal...

*inko

ojka, hmmm... tak to uzivanie si prazdnin bude take striedmejsie :D zacneme kinom..presne dnes, tak sa idem chystat
martin, no zumba a karate zeby sli nejak dokopy? :) tak fajn :)) a pekne poctivo teda zumbuj, tam kde treba vykrucat, smelo vykrucaj, ked treba nariasat, smelo natriasaj, zahanbi tie zenske :D

martinmlm

zumba-výborný doplnok ku karate na zlepšenie koordinácie rúk a nôh. rozmýšlam ako tie dva bojové štýly spojit, takže bude potrebné ešte parkrát tam zostat (:

ojka.

inko, moja posteľ je len moje kráľovstvo a nikoho iného ((:
noooo, práveže som už niekoľko týždňov v BA //-:
ale verím, že ma tam ten sneh počká (:
ja si ty plánuješ inak užiť prázdniny? hmmm,

*inko

ojka, no tak frajer musi byt prestastny :)) ojka rozvalena na celej posteli:D
takze smer kysuce? chuda male a kde by si ju chcela vyvalat, ved si teraz v ba, alebo uz domka?
martin, no a teda co vravis na zumbu? aj ta to chytilo? pojdes este?:DD

martinmlm

Inko, tie tri za mnou sa museli riadne pučiť od smiechu. Vedľa mňa s úsmevom som dostal pár rád, a zvyšok neutrál. Uvidíme zajtra jak budú robiť chichichi. Ale ráno bolo cítiť trošku svaly, dva tréningy za sebou 2h30min neje sranda.

ojka.

"Na Kysuciach vyhlásili kvôli sneženiu mimoriadnu situáciu"
"Niektoré osady na Kysuciach sú kvôli snehu odrezané od sveta "
a ja stale v BA, to je tak nefeeeeeeeer......
ja chcem sneh, robiť anjelikov v snehu, stavať snehuliaka, vyváľať malú sestru až do biela (((((-:

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk