Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko, pche, no dovoľ ///-: idem sa hrať na urazenú :D niekedy viem i ja spať, niekedy, náhodou, keď sa zadarí (-:O a práveže kým zaspím, tak vystriedam to kvantum polôh i počas noci :D

*inko

ojka, jaj ano, to kedysi ma zasoboval horormi :D ale to bolo pradavno :)

suchari? ja som so svojou spokojna :) moja ved ty ani nespis, tak netaraj ze vystriedas tak vela poloh :D

a veru veru, pozri si to, dobry filmik, nezaspala som

ojka.

inko, oooo, mystikuš film, píšem si na zoznam ((:
no neviem, prečo mám v hlave tak zafixované, že horory ti dodáva najmä binghi :D
vy ste inak strašní súchári :D ked zaspávate/spíte v jednej, dvoch polochách. Ja vystriedam snáď všetky a ešte aj také, čo tam nie sú :D

*inko

ojka, ja spim jednoznacne vzdy v polohe cislo 6..co som vyhralaa? :))
a ten vcerajsi film nebol od binghiho, preco si myslela? a bolo to supeeeeeeer, velmi sa mi to pacilo
www.csfd.cz
juj, velmi zaujimavy koniec :) velmi
a ozaj, vysledky uz mas?
martin a kto bol stastnejsi, ty alebo tie baby? :)

*inko

jajkaaaa :( boze ty si tu jedna z normalnych, nemozes si to tak brat, keby to bolo v reale nikto by nepipol, lebo na nete su zrazu vsetci hrdinovia..a vsetci mudri, takze ta tu ocakavame, ANO? :)

ojka.

och, tá tetuľa v obchode jaká zlatá dnes:"slečna a nemáte radšej dukátiky, už mi tu v tej pokladni skoro nič neštrngá"
((((((-:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk