Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

zvysil sa mi tlak ojka, docitala som to, to vies, niekomu mozno vadi ked tu niekoho vidno castejsie, tiez si myslim ze je kazdeho vecou ako naklada so svojim casom, mna len stve ze ludia sudia bez dovodu, a uplne som sa smiala na vetach ze: jajka utoci, jajka sa stazuje :D kokos to kde nabrali, bosorky :D
ludia nemaju co riesit, tak riesia inych..tomu nepochopim, dokelu, co sa stara? no co sa stara? :D

ojka.

nie, nie, vlak nemeškal, lebo som bola zavretá na izbe :D lebo inak, keby som i ja dnes cestovala, tak to by bola katastrofa, to si zapamatajte (:

*inko

jaj, no akurat som si to chcela precitat... nepozdava sa mi to, co uz, niektori proste si musia podpichnut
vlak nemeskal ani minutku :) keby som sla neskor, isto by meskal

ojka.

inko, baby si vedľa skoro skočili do vlasov, tak som mala tú potrebu to tam "umravniť"...
už som len taká, že do mňa niekto šprtne, tak buchnem.... plnú hlavu mám tej skúúúúšky, juj, veru....ty daj potom tiež vedieť, či sukienka zabrala :D
koľko inak meškal vlak? (-:O

ojka.

uaaaaaaaaaaaaa, ale som sa rozčúlila,musím sa ísť schladiť na balkon :D toľko energie som v sebe dnes ešte nemala, asi by som to mala zúžitkovať a ísť sa zasa učiť....
do hrášku, ešte aj to eF-ko sa mi zasa vytiahlo z tej klávesnice.....

ojka.

inko, pekný deň i tebe,ďakujem. noooooo, dnes sa už nechstám vytrčiť päty z izby, takže ľudia vonku - cestujúci by mali byť v bezpečí, takže na veľké meškanie to nevidím :D potom daj vedieť...o koľkej cestuješ?

*inko

bud stastnaaaa nepriznanaaa. a nikdy nebud samaa, mas co si tajne chcela, ja viem ze to bude vela, a-a-á-a-a-a-á....a-a-a-á
www.youtube.com
a-a-á-a-a-a-á....a-a-a-á

Vašíček :)))))
no dobre, už som skončila :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk