Prečo ešte nespíte?

ojka.

uff, tak to mi odľahlo, že by malo byť v poriaku... veru och, v dnešnej dobe sa všeličo stane...
a už je vonku bieeeeeeelo ((: len škoda, že zajtra sa to určite potopí, lebo ma byť teplo...nooo, v pondelok to mám o dvanastej a v stredu by to malo byť už o deviatej....
joj, inko, však to máš času jak čečiny, ked len hento nevieš, určite ti to dopadne na jedničku (;

*inko

v ruzinove, ale vraj by mala byt v poriadku

no u mna, co ja viem, nemam z toho dobry pocit, niektore otazky pozostavaju iba z dvoch troch vzorcov, ak si to vytiahnem, ta odpoved bude trvat tak 25 sekund :D tak si k tomu este daco googlim a zistujem navyse
a este som si nechala nakoniec nejake dve tri strany co mi nejak nejdu do hlavy, to ma cas aj zajtra

tak ked mas zly pocit, to je dobre znamenie :) neboj dobre ti to dopadne, kedy to mas v pondelok? ja az o tretej

ojka.

zdravíčko inko a tebe to jak ide? (: u mňa príšerne, tak jak vždy, voooobec ale vooobec nemám z toho dobrý pocit...
ufff, z piateho poschodia? //-: a to kde sa stalo?

*inko

preboha, nejake dievcato vypadlo v ba z piateho poschodia :(((((( chudatko malinke :( ach toto su take hlupe nestastne nehody

*inko

hellóóu
lost tak si to tam riadne uzite :) dufam ze sa ti ten tvoj biely havino nestrati v kope bielej farby :)
ojka, no co ako? :D

ojka.

och, asi isto sa mi nechce učiť, asi som hladná (-:O
lost, len dáááávaj pozor, nech sa tam nikde nedozabíjaš... tak si to užívaj (:
zlatenká moje, ako inak trávite tento víkend?

ojka.

no a na kolotoče by ma už tým duplom nik nedostal :DDD
môj pud sebazáchovy je vážne na dosť vysokej úrovni :D