Prečo ešte nespíte?

lost

ved ma nepoznas, ze som tak kapanek sialeny? :D

no ale podla mna to je palmarinom, mal poldruha mesiaca (ale zaruku ma na 3)

plus samotne "bebe" moe byt tvrdsie ako klasicke, tak neviem.. musim upravit recept, napr tam dat to maslo skutocne a mozno o 12% viac mlieka..

no este mam dost keksov (asi pol kila), ale mozno pojdem kupit dalsie, ale neviem ci stihli doplnit :) chudaci rakusania si o mne pomyslia nieco ze im chodim "bielit" regal keksov :D

*inko

3 hodiny a 150 km? loooost, tolka obeta:D to nemozes vyhodit len tak, ono sa to spravi uvidis..daj do mikrotenoveho sacku, alebo na radiator, zmakne to :D

ojka no ucim sa, ale tym ze je to take lahke sa to ani neviem naucit :D pekny paradox

a radsej to Fko netlac, nechaj to na nejakeho odbornika, spoluziaka, frajera..atd, pis slova kde F nie je :D

ojka.

lost, nemaj boja, stále môže byť i horšie.... to je moje obľúbené heslo.... nakoniec možno sa aj to bebečko umúdri a podarí sa....
inko, som rada, že som ti urobila takú radosť, že som sa rozčertila heh....
nooo, to písmenko.... teoreticky by sa tam malo dať nazad, uchytiť do takých "dzindzíkov", ale prakticky sa mi to zrovna moc nadarí //-:
inko, učíš sa poctivo, učíš?

lost

ale myslim ze maslo je jemnejsie ako palmarin, cize by to malo dozriet skorej..

mozno len tie keksy su prilis tvrde a potrebuju cas na dozretie, lenze aj tak pojde do kosa, ked nestihnem zjest :D

lost

ja som tam dal palmarin, nie maslo ... (to som cital neskor )

:/

zabijem 3 hodiny, 150km, zmoknem, len preto aby som isiel po suroviny a ono to nevyjde :D

plus ani pecivo sa mi dnes rano neupieklo a ryzove chlebicky (treti pokus o ranajky) boli tiez nepodarky (neviem preco, take nechutne so meste nemal, mozno to niekto prepichol ihlou a nakazil, ci co :D )

super zaciatok dna :D

este aj mobil ma zobudil, telefonat co nemusel byt teda tak skoro..

what a wonderful day :D

*inko

ojka ja som vedela ze sa rozcertis, to bol aj umysel :D:D
ach vcera sa mi tak strasne chcelo ucit, dnes to uz neplati :)
a teraz co urobis s tou klavesnicou? ono sa to tam neda nejak natlacit? :-O