Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

super martin, to je parada, lebo mam 250g navyse, z toho by bolo zas BEBE az az :)

ale 1 rolada staci, viac aj tak nestihnem..

lost

tak ja mam hroznych 24 hod za sebou :D

najskor pracka, teraz hlavne istice.. plus mi pukla olejnicka ..

to chce uz pokoj..

ojka.

INKO !!!!! ty mrška, ty útočíš na moju slabú stránku a dobre o tom vieš :D
fajn, tak začnem sa hrať na urazenú a okná dnes v noci už umývať nebudem....//-:
pche

*inko

lebo si toho bebe prejedeny :D
ja som vcera o pol jednej rano jedla...no aj sa bojim napisat - (rozky s pastekou...kokos, po sto rokoch pasteku, fuj ze sa nehanbim a este v takom case :DD )

ozaj a ako napreduje tvoj vztah s babovkovanim? :DDD

lost

tak aj ja si idem nieco dat :D tazku pracu s "pecenim" bebe :D

jaj ale sa mi nic nechce, no pri predstave, ze si rano zakusnem do lahodne jemneho bebe zakusku, mnam..

heh, zaujimave ze ani to ma uz nejak nemotivuje :D sakra :D

*inko

I am titaaaanium, lala laaaaa... jaj ficim na tom cely den, pre zachovanie mojho zdravia, vypnite na jeden den youtube ....ako naposledy wikipediu

*inko

ojka to tak byva, tak si pekne dorob poriadok v skrini aby si sa zajtra s dobrym pocitom mohla ucit :D
ojka, budem zla teraz :D lekar ti nedal papier na to, ze nie si sposobila umyvat okna? hlavne vo vyskach! :D lebo vieme dobre, ze pri tebe gravitacia silnie :D

lost jeeeeej ako mi zaskvrkalo, dobre dobre, idem aj ja maskrtit, som zazracne schudla z nicoho nic tri kila, tak hadam to nenecham len tak :D hmhmm... ze karamelky? yeeeeeees

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk