Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

mno ja som si isiel kupit tie bebe keks oplatky ci co to je :)
a ked chcem double-triple-a neviem aku davku, tak to chce asi kilo palmarinu :)
nechce sa mi tolko riadov umyvat, len pre 1 porciu :)
ale viac ani nestihnem zjest, takze to je jedno, spravim si len 1 :)

a co idem robit s palmarinom? :D

BEBE :P

ojka.

inko, no už som sa pustila aj do skrine (-:O
mám toho veľa i v práci, ale i učenia je dosť, no očividne sa mi do ničoho nechce...
ale pravdupovediac, keby bolo vidno, tak sa snáď pustím i do umývania okien....
lost, zlatenko, aj by som povysávala, ale spolubývajúca včera sa "bošky" chopila a je tu čistučko (:
ale von do obchodu ma nedostaneš, nenormálne nepríjemne v BA celý deň leje, som rada, že som už v suchu a teplúčku (:
čo ideš vypekať?

*inko

palmarin? co planujes? :)))
treba si vopred listocky pripravit, aby si nezabudol, ja si stale pisem, lebo inak by som polku veci zabudla kupit

lost

uz viem, nechces mi skocit do obchodu kupit palmarin? :)
v takom pocasi som na neho uplne zabudol :P
i ked mam, ale len na 1 porciu :)
tak neviem co robit :D

*inko

ojka, ja zase beham ako s nasolenou ritou... nemam co robit, jezis, v telke nic, na nete nikto...tak som si zacala citat poznamky :D
tak s uprac suflik... aby si zajtra mohla zacat s ucenim a aby ta nic naokolo nerozptylovalo :) daj si este pauzu a od zajtra sa do toho zakusni..aj tak je uz dost hodin, nechaj si oddychnut globus, isto si toho mala v praci dost

ojka.

och, inko, akurat som došla na intrak a voooobec sa mi nechce učiť :D asi si urobím poriadok v nočnom stolku a okolo neho :D

*inko

martin ty si taky kutil? jeeeeej klobuk dolu pred sikovnymi ludmi :)) skoda ze dnes ich nie je az tak vela
ja som sa vzdy vyzivala pri prerabke nasho domu, znizovanie plafonov, vrrrrtanie, malovanie, jezis milovala som to :)

martinmlm

Moja bosch vŕtačka odvŕtala viac ako 1000dier do plnej tehly, rozmiešala asi 70ks 25kilových vriec lepidla a omietky a je tak šikovná že raz si sama zarobila 800,-sk za 8hodín. A dúfam že do dôchodku sa ešte nechystá.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk