Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

martinmlm

Moja bosch vŕtačka odvŕtala viac ako 1000dier do plnej tehly, rozmiešala asi 70ks 25kilových vriec lepidla a omietky a je tak šikovná že raz si sama zarobila 800,-sk za 8hodín. A dúfam že do dôchodku sa ešte nechystá.

*inko

ano s Makuchom :) podnikanie komercnych bank
fu no na posledny den si to nenecham, nemala by som pokoj :) iba raz v zivote som si trufla ucit sa na skusku asi 7 hodin, to bolo vlastne teraz nedavno, ked som mala pocas jedneho tyzdna tie tri skusky:D haha a dostala som z toho forexu nakoniec acko :D

jasne neupratuj, vy baby mate na intraku urcite poriadok... ci? :) spolubyvajuce?

a lost ma na to asi lidi :D mozno nie boshku, ale tetu Božku :)))

ojka.

inko, ja som sa zasa s bývalým guvernérom takmer zrazila u nás v škole vo dverách :D ale to bolo ešte asi november/december? sama si už nepamatam... tiež sympaťak....

ojka.

lost, ty sa u seba doma moc asi nezdržiava, alebo si moc nepotrpíš na vysávanie, alebo sa vieš doma pohybovať v najväčšej čistote :D
chyť vysávač a povysávaj si i teraz :D

ojka.

inko, s pánom Makúchom? fíííha, a to bude ústna? to máte nejaký "bankový" predmet? aký?
však tebe sa stačí učiť deň pred tým teda, však keď už toľko vieš ((: to ti už dopredu gratulujem k poslednej skúške :D
och, no ja budem upratovať doma a na intraku až po skúške, skôr ma nik neprinúti... takže to môže byť kľudne až o týždeň resp. o dva (-:O

lost

ojka.

ja mam vysavac 1 rok, a stale tam drzi 1 sacok :D

bosh :))

ale to je asi tym, ze vysavam len raz do pol roka :D

ale hej chapem :) len to mohli lepsie skonstruovat :P :)))

neviem aky error tam bol, ale zostala tam voda, :D no ale nic sa nezafarbilo, mal som tam len 3 jeansy :0

*inko

ahoj oji, doma som, vcera som prisla:) ale veru aj skrine v bratislave by sa zisli upratat :) hlavne kabelky vypratat, lebo v nich vzdy kopu dolezitych veci najdem :DD

dneska rano som si zacala citat veci k poslednej skuske, jej to je ako rozpravka oproti tomu co som mala, aj som to rovno zavrela, lebo taku tristvrtku asi aj viem z minulych predmetov, takze dnes este oddych
(inak, to budem mat s guvernerom NBS, trochu sa bojim :D )
ale ked sa zacnes ucit ty, zacnem aj ja. nenecham ta v tom samu :))

*inko

mas doma kombinacky? :D fiha ty si majster :)
no asi to bolo tym errorom, a to nevies preco nabehla ta chyba? a este povedz ze pradlo sa ti vselijak zafarbilo, chudak to uz by bolo ozaj zle :DD
ale to je take zlate inak, ked sa chlap snazi robit zenske prace :D to nikdy nemoze dopadnut dobre :)))

ojka.

inko, a doma si či v BA? ked také velikánske upratovanie (((: už si hotovo?
ja som inak hned po deviatej letela ešte do práce, takže vás práve jedným očkom špehujem (((: učiť sa budem až večer, keď dojdem na intrak (:
lost, ale to vieš, nie každá bosh-ka musí byť šmejd, my máme na intraku už cez 5 rokov bošku vysávač, ešte čuduj sa svete stále funguje :D

lost

inac vo sne, ked mam nocnu moru a uz to preslo za "point of no return" tak si hovorim "neeeee, teraz by som sa chcel zobudit!!"

a zobudim sa :D

haha neviem preco som toto neskusil aj vcera vecer... ale tak ktovie do akej "vyssej reality|" by ma to prianie presunulo :D

to si radsej necham na velmi horsie veci :D napr ked zastrelim toho co mi odmietne reklamaciu :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk