Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, a čo dobré ide v telke? (:
nooo, to vieš, nezáleží na kvantite ale kvalite napísaného textu, možno písal fakt k veci :D

*inko

ojka ale mne sa to pači iba pri vyslovovani- džedbiut, v pisomnej verzii sa mi to nelubi :)
tak ja uz iba zopakujem (znovu precitam) a idem kuknut telku :)
joj jedna moja kamoska furt nema vysledok, inak divne mi je, ze vsetkym to dali...asi sme to brutalne zvorali a nebolo tolko miest na opravakoch..lebo neexistuje, aby spoluziak co odovzdal poloprazdny papier spravil...a predsa to ma :D

ojka

inko :D ak si raz založiš firmu s takým pekným názvom, môžem u teba pracovať? :D
hej, ja som taká istá, čomu nechápem, preskakujem,.... a ak zvyši čas (čo takmer nikdy), tak sa k tomu vrátim.... ale inak to funguje u mňa taky tak, nechápem, neviem, preskakujem :D
ja som tiež tak v 3/4 podcielika, ale chcela by som ešte potiahnuť, to vieš, výčitky svedomia sa sem tak ozvú :D

*inko

slivky nie :D
lost ale mne sa to brutalne paci, ak raz budem mat firmu a pomenujem nieco ako Jedbute, tak ti to bude vadit? :D

inak, ja z tej blonduly nemozem :DDD
www.zdravie.sk

iha, u ojky to vyzera na vazne ucenie :) oji, ako sa ti dari? minisielik mam ja pre dnesok splneny, sice iba na takych 75% ( ked niecomu nerozumiem, preskakujem to, ty tiez tak zvyknes? :D)

*inko

no uz vidim ako niekto dobrovolne prezlieka ovracaneho opilca :D
ale Jedbute nebude taky krcmovy napoj ale decentna lahodna whiskey :) to by slo, nie? :) ideme do toho?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk