Prečo ešte nespíte?

ojka

noooo, hej, to ja si tu zvyknem hryzkať tú mrkvu :D to mám radšej ako s tým postrúhaným jabkom (-:O
inko, neopakuj, i ja idem do sprchy... heh :D
hm, otázka znie, ty si normálna? i ja som normálne? podľa mňa sme... tak prašteno normálne , dvojča moje :D
no tá kamaratka tu bola zo 2 razy aj s malou i tatinom, ale obyčajne ju nechá doma s tatinom, alebo posunie na vyšší level :D súrodencom, rodičom, alebo babke, podľa toho, kto má čas (:

*inko

mrkvu? to len tak? ty si aka zlata, to je moc zdrave na mna, to nee :D jedine ze by si mi ju postruhala s kyslym jablckom :)
jeeeeeeee aj ja idem do sprchy :DD juchu, ja sa cez skuskove tesim kazdej rutine :DDDD sprche, spanku, telke :D a este mi hra super pesnicka, juj ale som stastna :D
boze! nie som normalna...! som? co to trepem :D

a ta spoluziacka pride vzdy aj babom, alebo to necha doma tatinovi a pride poklebetit bez neho?

ojka

hmmmm, mám chuť na mrkvu, dá si so mnou niekto mrvku?
inko, noooo, niekdy tu príde tá kamaratka, čo má to bábo, tak niekedy stresujeme spolu aj pred skúškami aj zápočtami, je to spolužiačka už od strednej (:
inko, neboj, nemaj výčitky svedomia, však podchvíľu pauzujem, ked odpisujem
a teraz som si čistila mrkvu
a zachvíľku pôjdem podsprchu
stále sa čosi najde :D
a idem si urobiť žíhlavový čaj !
(((:

*inko

ved ani ja som to este nevidela, je na case zacat :D
jaj tak to je blbe, ja som mala kedysi na intraku jednu farmaceutku a jednu filozofku, takze tie mi tiez moc nepomohli :)
ale pocas skuskoveho sme saskovali tovnako ako vy :D a este sme mali taky blby zvyk, ze ak mala niektora z nas zapocet, tak den pred tym sme sli na disco :D takze prve tri roky som pisala zapocty nevychrapana, so zalahnutymi usami :)
ojka a dneska dokedy tahas? daj si pauzuuuuu..nech nemam zly pocit ze sa neucim :D

ojka

inko, panelák som nikdy nepozerala (-:O
spolubývajúce študujú iný odbor,... ale tak je sranda, ked sa všetky zavrieme do izby, učíme sa, všade ticho a potom dostaneme nejaký prepinák a smejeme sa a robíme somariny aj celú hodinu a potom zasa učenie :D
mne sa najlepšie učí ráno, resp. doobeda, a potom k večeru a v noci... ja som také nočné vtáča (:
no a kočky majú najbližšiu skúšku až v utorok, tak teraz sa neučia, jedna šla domov, a druhá von na pivo :D
tak tu mám klídeček (:

*inko

a preberie :D
ojka ja neviem co je v telke, ale teraz je aj panelak dobry, len nech sa konecne odputam :))
inak tebe sa kedy najlepsie uci? mne hned skoro rano...do takej 12tej, trinastej...
potom do tretej utlm a znovu prichadza chut k veceru :)
a co spolubyvajuce? tiez sa drvia? ty mas to stastie, ze si mozete dat skusky spolu a spolu sa aj ucit
ci to nezvyknete tak robit?

ojka

inko, a čo dobré ide v telke? (:
nooo, to vieš, nezáleží na kvantite ale kvalite napísaného textu, možno písal fakt k veci :D

*inko

ojka ale mne sa to pači iba pri vyslovovani- džedbiut, v pisomnej verzii sa mi to nelubi :)
tak ja uz iba zopakujem (znovu precitam) a idem kuknut telku :)
joj jedna moja kamoska furt nema vysledok, inak divne mi je, ze vsetkym to dali...asi sme to brutalne zvorali a nebolo tolko miest na opravakoch..lebo neexistuje, aby spoluziak co odovzdal poloprazdny papier spravil...a predsa to ma :D