Prečo ešte nespíte?

martinmlm

Aj ja chcem gratulovať...
Už viem čo to bolo. Ten fagan bol koktavý. Bola to fin. poradenská spol. Winers. Si doviedol staršieho. Chudák chlapci pochopili že pekné obleky nestačia.

ojka

inko, to je super, gratulujem (: aspoň ti ten víkend pekne začína .... a s lepším svedomím sa ti bude zaspávať ((:

Laurina22

Ano Inko teraz som v praci o 16,00 idem domov troska si pospim a budem sa ucit mam zavazok cely vikend a dnes zacnem

Uz to doklepem,zvladnut to musim predsa nie?

Od nas uz vela ludi odchadza,a ja sa im ani necudujem...

*inko

lauri, dakujem moc, tiez ti budem veeelmi drzat palce, obdivujem ta, ja by som to urcite nezvladla, a este taky narocny odbor ako mas ty

a teraz si v praci? treba si popri tom vsetkom aj oddychnut, ja som si vcera poobede trochu natiahla kostru a odputala sa od vsetkeho.

Laurina22

Inko ano je

Zacinam byt unavena:-/A myslim to vazne.

Buduci tyzden mam 3 skusky,analyticka chemia,anatomia,zdravotne pravo

26.januara mam latinu

Cely vikend sa budem ucit ale ako pisem som uz vycerpana,praca,vecer resp.v noci ucenie

Inko moc ti gratulujem

*inko

:Dlauri, neviem ako u vas na skole, ale my mame taky system AIS sa vola, a tam mame vzdy vysledky zo skusok, a prave som sa dozvedela po dlhom dlhom cakani od pondelku ze som spravila... a kym mi nacitavalo tu stranku tak som mala nervy :) to je cele, nic ine som nemala
inak ty ako? este ta cakaju nejake skusky lauri, je to drina co?