Prečo ešte nespíte?

*inko

no parada ojka, som rada ze sa ti dnes darilo, popravde ja ani neviem ci si z dnesneho ucenia nieco pamatam, ale snad ano :)

dobru nocku :))

ojka

dnes, a zajtra som si zobrala voľno (:
podcielik som si nedala, ale keby som si ho dala, tak práve som ho splnila (((:
takže až také katastrofálne to zasa nebolo (:
ale tak vidím, že i ty i ja sme spokojné, tak nám je dobre teda :D
a tiež už som v pyžame (-:O

*inko

ano splnene, uz som v pyzame, vlasne dnes to bolo iba take rozbiehanie :) a este som si stihla poobede aj "schrupnut"
a co ty a tvoje podcieliky :) dnes si mala cely den na ucenie, alebo si bola aj v praci?

*inko

jezis, to mas supeeer :) u nas obcas aj take bolo, ze nielen polku zo skusky bolo treba mat...ale i polko z kazdej otazky aspon :DD napr. ked mala spoluziacka 12 otazok vypracovanych a 13tu nevedela, smola...a bodov mala vyse 80 :)

ojka

inko, práveže zo všetkého polovicu musíme mať, aj keby ti body z cvík + body zo skúšky vystrúhali viac ako 51 bodov, ale z tej skúšky by si nedostala viac ako polovicu, tak aj tak by si letela zo skúšky s FX (-:O
ale z tohto predmetu nie :D och, ja mám dosť.... tak toto som ešte veru nezažila....

*inko

ojka nestresujem :D to este len pride
cozeeeeee..to jak mate? ty nemusis mat zo skusky min. polovicu? u nas je to sakra prisne, napr. z cvika mam 38/40 a musim mat aj zo skusky min 31/60.. tsss to je nefer ojuchaaaaa :D:D

ojka

inko, nestresuj (: ešte bude predsa aj zajtrajšok (:
joj, ale ja som sa zasa potešila, do AIS-u hodili body z cvík, som sa dozvedela, že mi stačí dostať na skúške až bod a mááááám to (-:O no hneď sa mi pôjde v pondelok lepšie do školy ((: