Prečo ešte nespíte?

Maoam

ojka, ja si vobec nepripadam stara :D, vramci mojej vekovej kategorie na ten vek ani nevyzeram, ale ked citam tie vase rocky, tak mi to pride ako velky rozdiel, viem aka som bola v tom veku :D, kde som bola a tak...je to zcasti nostalgia, zcasti cloveku pripomenie, ako rychlo leti cas a ano, mate na vela veci skutocne iny nazor, lebo ste vyrastali uz za inych podmienok, ako napr. moj rocnik a cca. starsi a mladsi o nejaky rok, my sme sa s internetom stretli az po SS ;D, mate mnohi velmi triezve nazory, borite sa s inymi problemami ako my a naopak, v mnohom mate vela vyhod a inych moznosti ako my vtedy atd atd atd

ja to povazujem za zaujimave, proste vidno, ze ste vyrastali uz 'inak' ako my, co sa automaticky odraza na vsetkom

ale pre mna je to obohacujuce, rovnako ako generacia cojaviem o 8-10r. starsia odo mna :D

ojka

lost, noooo, nedbám, dala by som si aj niečo také.... ale obedovať som obedovala.... skôr si poprosím ten dezert :)

Maoam

vsak ved mate pravdu, babule, ja mam vela znamych okolo 24-30 :D a v pohode, je to zaujimave, lebo mate na vela veci iny pohlad :D