Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka, cooo..ved mi to ide ako v lete na saniach..aspon ja mam ten pocit
no ved presne, tie ciele su dost stresujuce :D

u mna je ten problem, ze ak si nieco citam tak mi to pride samozrejme...ale uz ked to treba zopakovat tak huuuups :D tak najnovsie si to hovorim nahlas, predtym som to nikdy nerobila, ale kolkokrat sa mi stalo, ze som sedela na skuske, dostala dobru otazku a zrazu som to nevedela napisat, i ked som vedela o co sa jedna :D
a ja si asi pojdem na hodinu lahnut, lebo ma roztrhne hlavu

cau lauri, no, netusim o nikom, kde ste si nakoniec nasli bytik, v ktorej casti?

ojka

hmmmm, ja som zasa taký divný kus, že ja si takmer nikdy nestihnem učivo na skúšku zopakovať (-:O
podcieliky si dávam niekedy, ale radšej nie, lebo keď mi to "nejde", tak sa zbytočne stresujem.... a dnes som si nedala podcielik a zatiaľ mi to celkom ide :D no však uvidím, do kedy ma to bude "baviť"....
uau, inko, takže pred tebou klobúk dolu, že ti to tak páli a ide (:
takže na to, že sme nevyspaté, tak celkom valíííme :D

*inko

ojka vacsinou si ciele nedavam, ale teraz som urobila vynimku... chcem sa to za 4 dni naucit a piaty den opakovat
na dnes som sa naucila to co som chcela, caka ma este opakovanie, ale je to tusim este horise ako ta predosla skuska :D same delenia

ty si davas minicieliky a aj ich dodrzis? :)
no ale ked sme take nevychrapane, to je ale efektivita ze? :(

ojka

tak ja som si povedala, že dnes sa chcem naporiadok vyspať, nech som čulá do učenia, ale som/ cítim sa jak zdochlinka..
čosi pred treťou som zaspala a baby keď sa chystali ráno do školy, tak som sa pri nich zobudila asi o pol siedmej, oujeeee....
ale tak snažím si čosi natisnúť do hlavy... pondelok sa blííííži ((((-:
hmmm, to výsledky z tej pondelkovej skúšky? no jo, teda má čas ešte aj zajtra...
dávaš si aj nejaké minipodcieliky pri učení, že koľko chceš si toho prejst? (:

*inko

ojka, no hej, snazim sa, lenze v noci som zas nespala, takze to ucenie aj tak vyzera :(
a kazdych desat minut kukam na net, ci uz neprisli vysledky...takze aj to ma brzdi
a tebe sa ako dnes dari?

ojka

inko, a ja som si myslela, že bude A-čko do indexu :D už poctivo študuješ? študuješ?
tu v BA svieti sluníčko od skorého rána... čisto jak skorá jar...
och, jazmínový čaj,... božský pocit ((:

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.