Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka, asi sme na justina uz pristare, zato binghi nam na nom frci :)

ozaj ojka. ja som ti este chcela povedat, ze predstaaaaaaaaav siiiiiii.....ten material co si mi mozno zachranil krk :D dostala som to v pisomke...moja zlata ojucha :)

ojka.

no to som sa šla práve opýtať, že či binghi videl inko, ked sa mu tá deva na ňu podobá.... ehm.... ja som to inak ani do konca nedopozerala, nehnevajte sa :D
justinko nie je moja krvná skupina (-:O
inko, máš inak strašne zaujímavých vyučujúcich :D ale takí exoti sa vždy niekde nájdu....čo už...
ja viem, strašne divne otravná pesnička mi v tom vyšla.....
binghi, a tebe aká vyšla? poprosím výsledok (:

*inko

nieeeeeee nieeeeeee nevidel!!! nevidel!
no hej, skuskove nas trapi, ale dneska iba taky trochu oddychovy den mam, este sa doliecujem
tebe ako dlho trvalo kym ti presla ta angina?
mne ta to vlecie uz asi tyzden...a este sa asi aj bude :)
no a neporozpravas nam nejake pikosky? :D sak hovoooooor, frajerka poslucha? :D

bingham

inko...nazivo som ta nevidel ale na fotkach ano(aj ked je pravda...ze od vtedy preslo vela casu)...a skor mi pripominas tuto :)

ale dobre sa mam... :)...a co ty...vidim ze sa stale ucis a ucis ;)

*inko

caau :)
tak to bol moj prvy bieber, este som doteraz ziaden jeho cely videoklip nevidela :D
inak, ja sa stale smejem na tom ked binghi povie, ze sa na niekoho podobam, ked ma nikdy nevidel :D
no ale to sa skor podobam na tu "trouble is a friend" :)
co mas noveho starec? :)

*inko

nie, nemam moc casu, je toho celkom dost a skusajuca je neprijemna...za kazde slovo buzeruje
moj spoluziak, vzdy vsetko nadrveny od nej vysiel skoro s placom :D ked zacal vetu s "ja si myslim..." NO VY SI NEMYSLITE, ONO JE MI UPLNE JEDNO CO SI VY O TOM MYSLITE ! :DD
jejda ta piesen sa neda pocuvat ojka :D:D ved to ide na nervy. ale sranda ake hitovky boli v tych casoch... podla mna osemdesiate roky museli byt super :D chcela by som tak spatne jednym okom do nich nazriet :D

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk