Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ano lepsie, dakujem :)
ty ako, stale rovnako?
a poslednu mas kedy? ja 23...no a este uvidime ci nebude opravak nejaky (povodne som mala naplanovane na tento piatok a este toho 23, ale z piatkovej som sa ohlasila, lebo fakt nevladzem :D
ty mavas zly pocit stale? :D tak to musia byt celkom dobre nervy, kym cakas na vysledky :D

ojka.

inko, ja mávam zlý pocit pred i po každej skúške :D u mňa to neplatí ((:
jo, treba sa učkať treba,.... keď/ak zmáknem tie 2 v pondelok, tak ostane už len jedna (-:O
čo robí inak angína? lepšie? (:

*inko

wow, tak predsa sa im to podarilo :)
to tak vacsinou byva...aspon u mna, ked mam zly pocit zo skusky, tak mi dopadne dobre :D a teraz najnovsie mam velmi zly pocit, kvoli tomu zakernemu testu, tak uvidime
ojka, no tak nech ti to pekne pali, pekne sa uckaj a potom mas veget :)

ojka.

ránečko inko, áno, obe to spravili, na B, sama to nechápem :D buchty stresujúce sú to....
jasné, neboj, do 17 fakt ešte ďaleko, ešte podľa mňa dnes kľudne oddychuj....nech sa úplne zotavíš (:
ja som si už povedala, že sa dnes riadne začnem učiť na tie dve skúšky, čo mám v pondelok (:

*inko

dobre rano, vidim ze tu padali zaujimave recepty z lostovej strany :)
ojka ozaj ako dopadla ta skuska tvojim dvom spoluziackam, kt. sa nestihli odhlasit? spravili to nakoniec?
juj mne sa este dnes nechce ucit :( konecne som sa ako tak vyspala..myslis ze do 17teho dost casu?

ojka.

Macca, tak potom je svet hneď krajší ((: super
a čože tak? sme sa dobre vyspali alebo ťa nik nestihol ešte vytočiť? (-:O

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk