Prečo ešte nespíte?

*inko

ale kde, ja nejdem na to tak zhurta, ale musim uz teraz vediet do coho idem a co ma caka :D
jej takto pekne si chodite so sefkou na obed? :))) mile, mna raz pozval ten moj sef..."na cinu", jezis vedel ze ju neznasam a musela som s nim ist, nedal pokoj
a do kolkej planujes dneska drvit? dlho ci tak bezpecne a nenasilne? :)
ja stale nemam vysledky z predvcera...no a ked zistim ze som to nespravila tak sa ani nebudem vediet znovu ucit

ojka.

inko, nie, v školskej jedálni som nebola už asi rok? dva?
to keď sme dlho v práci, tak si s vedúcou odbehneme na obedové menučko (:
fiiiha, ale i tvoj obed veru znie super...
nooo, ráno ked vstávam, slnko vidno :D potom sa neviem prečo zakaždým zatiahne a potom keď idem po tme z práce, tak mi to je kapánek fuk (: ale večer zasa hviezdičky vidno, z balkona kukám i na mesiac :D
hej, hej, študujem, už mám pri sebe pekne nachystané veci, čo mi treba, juuuu, nepáááči sa mi to,... nuž ale keď treba, tak treba... (:
a ty nechoď na to tak zhurta (:

*inko

a to kam chodis obedovat? na tom intraku mate aj jedalen, alebo si vzdy niekam odbehnes?

joj no ja dneska tak zdravsie,dusene masko a vela vela zeleninovej oblohy
normalne odkedy nie som v BA, tak hned sli dve kilecka dolu :))) mamina ma ma pod palcom, musim potroske pekne pravidelne jest :D
a ja mam pocit ze slnko dnes ani nevyslo, ved tu u nas je cely den taka tma, len to uspava
no co ako sa ti dari, studujes pilne? mne to nedalo pokoj, zacala som si to trochu citkat, ale je to blekove

ojka.

uaaaau, človek ked ide ešte za vidna po svetle z roboty domov, to je paráda..... taaaaaaaaaaaakto moc krásny zapad slnka som dnes videla ((:
inko, dnes bol obed fakt super, kuracie medajlonky na grile (s nejakými bylinkami)so zemiakmi a zeleninovou oblohou ((: mňamiky ... a čo ty? (: hmmmm?

*inko

www.everyhit.com
:DDD
vysla mi piesen ktoru zo srdca neznasam :D
Nothing's Gonna Change My Love For You
brrrrrrrrrrrrrrrrrrr
skuste si to tiez:P
ojka, no co chutilo? :)
podla mna martin tymi slivkami nemyslel, ze ich mal k obedu, ale aby si na ne myslela, ked ti nebude dobre :) lebo si spominala ze ta to prechladnutie dost vycerpava

ojka.

inko, no ja zasa horšie (: to sa mi bude super učiť..
ale som rada, že tebe je už aspoň lepšie (:
hej, hej, ja mám tiež poslednú 23.1., to bude katastrofa,bleee.....
uff, nervy ani nespomínaj, ja som v tomto strašná, fakt :D
jupiiii, utekám na obed, asi som už hladná (-:O
vy máte dnes čo dobrého k obedíku?

*inko

ano lepsie, dakujem :)
ty ako, stale rovnako?
a poslednu mas kedy? ja 23...no a este uvidime ci nebude opravak nejaky (povodne som mala naplanovane na tento piatok a este toho 23, ale z piatkovej som sa ohlasila, lebo fakt nevladzem :D
ty mavas zly pocit stale? :D tak to musia byt celkom dobre nervy, kym cakas na vysledky :D

ojka.

inko, ja mávam zlý pocit pred i po každej skúške :D u mňa to neplatí ((:
jo, treba sa učkať treba,.... keď/ak zmáknem tie 2 v pondelok, tak ostane už len jedna (-:O
čo robí inak angína? lepšie? (: