Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

inko ma rada bacily , lebo ich nechce strielat? :P :P :D:D:D

ale to je podarena reklama, niekedy sa mi stava ze "co to tam na obrazovke bezi" :D - hlavne vtedy, ked pozeram sustredene mimo a ono to tam tak na prahu zorneho pola tak nenapadne pobehuje :)

lost

BRRRRRR vonku fialky rastu a ja sa cudujem co mi je zima :D v izbe tak 19C a v sebe pol litra studeneho, priamo z chladnicky, nesquik (granko v rakusku nemaju :D ) mlieka :D

Macca

Tu chrobakovu reklamu som robila ja ^_^ A maju predstavovat akoze bacily :D

Co sa tyka reklam, niektore sa nacitavaju automaticky z googlu podla klucovych slov, tak tie nevieme obmedzit. Ostatne, uz ako vybavy nas sales reprezentant. Pravda, z niecoho musime zit :)

Niektore otazky ma pobavili, ine su pekne a zaujimave, dakujem :)

Anketu planujem spravit velmi strucnu, aby vas prilis nezatazovala :)

*inko: Ohladne prezyvok dam avizo nasemu technikovi :) Ale nezarucujem, ze to poriesi hned.

blondula

ja na zrychlenie niekedy pouzijem tu zltu bublinu pod temou "chcem vidiet iba dobre rady v tejto teme" ... uz par krat som na to klikla a nikdy ziadna "dobra" odpoved :DDD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk