Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

blondula

:DDD sak hned mi to bolo divne :DD dopozerala som s Jimmym Careym "cislo 23" a teraz pozeram "zlodeji pamäti" :P

ojka.

Macca, tak si ku nám hačaj, a kávičkuj s nami (: aby sme ťa nepoohovarali :D
piješ vlastne kávu?
blondi, mystikuš film? také mám rada,... aký pozeráš?
nieeee, nie som smutná, ja len tých smajlov píšem kapánek opačne, jak zvyšok sveta, nad tým si hlavu nelám (: keď raz je človek divný, tak bude furt :D

blondula

*****inko...teraz,ked uz viem jak sa ta hviezdicka dava,uz aj po tme ju najdem,mam ju prestat davat ?? :DDD ja si "inko" bez hviezdicky teda predstavit neviem :P
ojka... uz som sa chcela spytat davnejsie...ty si stale smutna,ked davas smutnych smajlikov ?? :D
inak uz som tu neni,idem kuknut rychlo pocas mojej pauzy nejaky "mystikus" film :D

ojka.

zdravíčko (:
Macca a mali by sme? (-:O pekný začiatok pracovného týždňa prajem....
lost, jasné, že absenčka, čo si myslíš :D takže to som zvedavá na tú tvoju výhovorku...
ja som dnes vstávala do práce až o pol ôsmej (-:O takže už znova začína ten kolotoč... uff, ale nejak na mňa lezie "unava" po tých liekoch,... to nie je dobrá kombinácia = lieky + práca...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk