Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ze absencka :D :P
lol ja tvrdo pracujem na tom, aby som zaspal (a aj tak nic z toho :D ) a nevstanem kedy chcem a pridem a absencka :D no toto :D pockat, rozmyslam aku vyhovorku este mam ze som tu nebol :D

kedy ste dnes mali/vstavali? :)

bingham

inko....ano taketo nieco vyšlo z mojej hlavicky :D

aha...tak nebudem sa chvalit uvidim ako to pojde dalej...lebo uz som stihol aj dodrbkat niake veci(a z mojej strany ich este bude vela) :)

*inko

aha zeby na jungmanke ? :DD noo... zeby som si vo vlaku predsa len pospala? :D
dakujem ojka za radu, asi sa tam stavim
a dobru noc aj tebe..ked teda pojdes (niekedy) :)

ojka

inko, netáraj,... dobu som nepomýlila a som taká aká som.... potvoraaaa som
joj, mna láme tiež, ale chrbát, mala by som sa riadne vystriet, to cestovanie mi nespravilo moc dobre....

*inko

aha, no dobre :) aspon ma to nebude pokusat :D aj tak s tahakmi neviem narabat, a toto jedno ucivo co neviem sa vo vlaku naucim :)
tak dobru noc ojka, a ked pride lost, odkaz mu ze za dnesok ma absencku odo mna hahaa :D

*inko

ojka, ty si az moc dobra...ani o tom nevies :) naozaj, akoby si si pomylila dobu
v minulom zivote si urcite bola nejaka princeznicka :))

uha, lame ma lame

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk