Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

dobre inko, jaaaa už si zvykla na rolu tej zlej, to mi pôjde jedna radosť muhahahaaaaaa
ehm, tak moment, ja vidím s mojimi 4 očami všetko dobre,... to len tí rútiaci ľudia ignorujú asi moju prítomnosť,...

*inko

ojka, nevies mi prosim ta povedat ci je v novej budove kvetinka? alebo xerox, alebo nieco z coho si mozem zajtra "nieco" vytlacit? :D ale z netu, usb sa mi pokazilo
lebo v nasej budove je tusim pocas skuskoveho kvetinka zavreta

*inko

no ale pockaj, tiez si myslis ze sme rozdielne...to akoze ty si dobra a ja zla co...no tak to nie :D:D bude to naopak lebo som povedala :D

ojka, ale ja viem ze ty nie si smatlava...len slabo vidis rutiacich s ludi :D

ojka

jajka, jeeej, tak dvojičky? inko počuješ to? ale aj tak si tiež myslím, že sme úplne rozdielne... čiže jak tie dve hrozná skôr, hej
noo, hej, čosi som aj povybaľovala, ale hm, viedla som vážny rozhovor, takže tak...
ale ked sa to tak vezme, tak som inko možno už v škole aj niekoľkokrát stretla, len o tom neviem....
inkooo, ja som neni nemehlo, to len celý svet je proti mne a nedokáže v kľude stráviť moju skvelú a kromnú existenciu..
je mi inak tiež cťou byť tvojim virtuálnym dvojčaťom (:

blondula

ale coby som ho zmlatila :DDD este asi mesiac som sa z toho osialu nemohla spamätat a budila som sa v noci na to,ze sa smejem.nikdy som taky zachvat nemala :DDD
....takze dobru noc a nezabudnite si umyt zubky ;-) .... :D

*inko

dobruuuuuuu:)
ojucha moja, taaaak este by sme mali doriesit to nase "dvojicstvo"
asi sme dvojvajecne co? lebo podla opisu sa my dve zrovna moc nepodobame na seba :D

*inko

jaj este som ti chcela blondula povedat, ze chudatko nemusis ma pisat s hviezdickou :DD viem ze minule si spominala ze ju nevies najst, tak sa tym netrap, ja to prezijem aj bez nej :D

*inko

:DD no tak teraz mozem ist spat uz aj ja... tak blondula, toto bola davka jak sa na polnoc patri:D dufam ze som nasich nezobudila..aspon ze si ho chudaka nezmlatila, ved niektora by mu dala taku hubovu polievku :D:D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk