Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

blondula

*inko.....ale ja som nikdy nechodila nejak "eroticky" nahodena !!! dokonca aj sukne som zacala nosit az po 20tke,ale ked som sa porovnala s nim,to vobec nepasovalo :D inak vo Wiedni som bola asi 8 rokov,takze je to moj druhy domov :DDD inak musim spomenut jedneho priatela co som s nim bola nieco cez 2 roky...to bol taky tulpas !!! :DDD pri nom som skoro umrela od smiechu !! raz doniesol domov taku obrovsku bandasku,neviem kolko to mohlo mat litrov,zeby aj 150 ? :D bol v tom benzin a dal to do vane,ze ju vycisti.tak zobral sprchu,odmontoval hlavu a strcil do bandasky.samozrejme ze kohutik dal na plne obratky,ze nech sa to rychlo napusti.ja som povedala,ze nech sa to leje pomaly,lebo to vystreli.vzal ma z kupelne,siel do kuchyne,ja do izby a len pocujem jak nadava.vybehnem z izby a on cely mokry,behal s ovisnutymi slipami po byte :DDDD ludia,to,co sa udialo v tej kupelni....nieco neuveritelne !!! pridem medzi dvere,kde uz z pantov kvapkala voda.ta hadica z tej bandasky vyletela a vsetko pooblievala :DDD vsade voda,z plafonu kvapkalo :DDD ja som vtedy dostala hystericky smiech,normalne som lezala na zemi s krcami v bruchu,nemohla som ani dychat,taky zachvat smiechu ma chytil :DDD som povedala,ze teraz to upratovat nebudem,az rano,lebo bolo uz po polnoci.tak henten somar aspon zapal kurenie v lete,aby sa kupelna vysusila :DD rano ma chytil dalsi zachvat smiechu,lebo ta voda co bola aj na zemi sa vpila do takych korkovych "obkladaciek" a podlahove kurenie ich uplne povykrucalo :DDD aj teraz sa musim smiat,lebo ten pohlad na splaseneho priatela v slipoch.... no konec !! a mozem ist spat :DDDD

*inko

ja som som to raz navrhla, tak som sa nestretla s pochopenim... ale mne by sa to pacilo, za vyskusanie to stoji :))

jajka001_

jj to by som tiez brala :) hlavne ked v noci chrape :))
ojka a kde si bola, si vybalovala? kecala s kamoskami o silvesti?

*inko

dvojicky? :D
alebo ako dve hrozna
jedna hrozna, druha hrozna:DD
no ale tak ak je to pravda, som poctena, ze som ojkine virtualne dvojca :D
ale myslim si, ze sme uplne rozdielne :D

*inko

jedna spevacka, neviem ktora uz, raz vravela ze za uspechom jej dlhorocneho manzelstva su oddelene spalne
aky fajn napad :)) ty mas svoj kut, ja mam svoj kut, ked nieco chces...pridi a potom odidi :D to by bolo byt celkom zaujimave :D

ojka, no cudujes sa ked si take nase male nemehlo? :)

jajka001_

inko, ani neviem, tak nejak same od seba:) nesnazila som sa o "lasku na cely zivot"
vlastne, toto rande trva uz akosi pridlho :)

ojka

inko !!! ty bosorka, prečo keď som chvíľu "nezvestná", tak si všetci myslia, že som sa niekde vyrúbala....
jajka? prečo ťa napadlo, že či sme sa zrovna ja a inko nevideli?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk