Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

atm

tak na telku urcite, ale aj tak.. proste vnutorne citim ze toto nie je zdrave..:D bol som zvyknuty vacsinou stale nieco riesit co davalo nejaky realnejsi a hmotnejsi zmysel, ktory dokazu uznat alebo potvrdit aj ostatni.. a ked som to nerobil tak to bolo preto, ze som bol unaveny a vtedy bolo fajn sa aj len tak vyvalit.. ale inac sport, alebo si ist zahrat len tak bowling alebo biliard, alebo kino.. ale toto je proste divne:) toto ani nie je standardne forum:D idem off
GN:D

*inko

atm, no zabijanie casu, ako sa to vezme..keby si nesedel tu, isto by si bol na fb....a tychto ludi tu mam asi radsej ako tych tam :D
a keby som nemusela byt doslova priputana k pc denno/denne najma kvolu diplomovke, tak by som urcite robila nieco zaujimavejsie :) ale je to zavislacina

*inko

o aka debata..takze jajka nasla si si diagnozu?
no musim sa priznat ze aj ja... teda, jedna kocka mi to tu objasnila, a tiez to ma docinenia s uzkostou

nie jajka, ja som nevidela nikoho z tohoto fora :D:D o no moment !!! zuzic som videlaa :)) a vlastne aj nezufaja ;)

no a vlastne aj blondulu uz teraz :DDD blondulaaaaa perfektne, daj este spredu ked uz si sa naucila davat obrazky na net :)

z ojky som videla kusok prsta, ked posielala obrazok odfotenej malovanej krizovky....
z od losta som videla nohu :DDD a jeho bicykel..a psa

a od martina som videla krasne noziky a havina

ty panecky, sak ja som videla skoro kazdeho z vas :D teda aspon kustik

jedine laurinu, vilu,teba jajka a binghiho nie :))

jajka001_

no,ja som zacala pisat lebo som raz niekomu napisala, on mi podakoval, ze som mu pomohla, a to bol taky dobry pocit vies...aj v reale sa snazim vzdy kazdemu pomoct, uz len pre ten dobry pocit, to je taka droga pre mna ako keby:) a kedze nemam po veceroch co zmysluplnejsie robit, som tu.
navyse aj kamosky mam daleko na to aby sme sa mohli nejak castejsie stretavat tak aj s nimi cez pc...
lepsie ako čumiet na telku, si myslim

atm

to som si minule vlastne vsimol, ze cele toto forum je minimalne zo 70% v podstate jednym velkym zhlukom vcelku nestastnych ludi:D a ti co tu prispievaju pravidelne, bez urazky, tak nie je sance, aby boli uplne v poriadku:D keby mi neprislo do cesty toto "obdobie" tak je sanca, ze to tu vobec objavim asi minimalna:) pride mi to cele ako uplne smiesne zabijanie casu:D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk