Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

shy, inak, v tom prípade som i ja slaboch a nehanbím sa za to :D
lost, ozaj, ozaj, prečo bude tento týždeň až tak zaujímavý? a ty si si zasadil doma kapustu? ((-: to je super, my sme doma sadili do kelímčekov už papriky (: a niektoré už aj vyklíčili (:

ojka

krásny slniečkovský deň želám (:
shy, jo, bola som tu jedným očkom(: a priznávam, v poslednej dobe som to tu riadne veru flákala /-:
mimulus ((-: som veľmi rada, že táto téma padla na úrodnú pôdu, som ani nečakala, že až tak hojne :D
lost, srandičky? :D hmmm, ja som ťa namotala na brokolicu? koľká česť :D kedy si ju mal naposledy? ja som robila v piatok zeleninovú polievku, ale skôr by sa dala nazvať brokolicovo-mrkvová :D
ako sa tu všetci inak mávate? nejaké novinky, pikošky..... (:

lost

tak ja sa teda pripojim do klubu slabochov, lebo uz tu fakt neviem co mam robit, len sa nutim byt online, z rutiny, ale je to ako vylieceny alkoholik :D takze sa lucim :D snad bude rano mudrejsie a slnecnejsie (aby mi konecne zacala klicit kapusta :D)
tak tento tyzden bude najzaujimavejsi zo vsetkych co som tento rok prezil :D vidime sa rano :D tak adiooos :D ci adiiiios? :D ani jedno sa nehodi :D asi fakt len adios :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk