Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

jajka001_

ale musim povedat ze vdaka tejto stranke som stretla dve fantasticke baby, nie, tri,nie, styri:) a kopec dalsich ludi ktorych tu citam, bavi ma to proste. nie je to ako hrat nejaku pc hru (moja detska zavislost:))ti ludia su skutocni

jajka001_

no, ja sem pisem uz treti rok takmer kazdy den , je to so mnou vazne:) najlepsie to je cez dovolenku ked som mimo, prve dva dni mam take tie nutkania ze kuknem co je nove, potom to prejde a uz je dobre:) zoberte mi kabel, prosiiim:) zacnem si citat knizky

atm

kks jajuska, ale vazne by som to na teba nikdy netipol (zvlast ak ta "poznam" uz hadam cely mesiac:D). na druhej strane, kazdy z miestnych pravidelnejsich prispievatelov ma velmi pravdepodobne "cosi".. vratane mna, tiez mam poslednu dobu akesi blbe obdobie a nejakym sposobom som sa len pri bezcielnom surfovani presurfoval az sem:D. ale niektori tu pisu uz mesiace a zabijaju tu vazne hodne casu..:D musim sa dat uz dokopy:DD

jajka001_

hej mam nejaku formu socialnej fobie:) ale nevedela som to kym som sa to tu nedocitala:) som to brala tak ze som proste taka

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.