Prečo ešte nespíte?

*inko

martin, ved som to aj dolu hladala, ale ziadny popis som nenasla a dalej sa mi listovat nechcelo

ojka, nie, teraz este nemozem ist von, fakt mi je zle, zajtra vedla mna nikto nebude chciet na skuske sediet :D lebo kaslem nonstop, a to bude pritahovat pozornost prof. :D ako mne je to jedno, ale kamosky budu mat tahaky :D budem tam izolovanaaaaaaaaaaa :(((

ojka.

martin, ach táááák, tak na takej prechádzke si bol (:
a ja že si si dal predsavzatie, že tento rok vylezieš pod gerlach :D (hej, blondínu napadlo, že to je ten najväčší kopec čo tu máme :D)

bingham

lost...ja som to uz pokazil...dnes rano...asi o 4...najradsej by som si jednu dal do nosa :)

inko...mam velmi zvlastny pocit ze ani ne....co by ma ale fakt mrzelo....

ojka.

binghi, neviem o čo ide, ale budem ti moc moc moc najsilnejšejšie držať palce, nech sa veri urovnajú a podaria (:
inko, i tebe budem držať zajtra palce na skúšku (: joooj, ty chorôbka naša a nebolo by lepšie, keby si pricestovala do BA radšej dnes, a riadne sa aj vyspala a po ceste si oddchla?

martinmlm

Veď som písal dole kam idem. Zobral som havov, prešiel ulicou, potom mostíkom cez rieku, cestičkou cez lesík na pole. Tam som pustil havov nech ponaháňajú líšky, vyliezol pod kopec a pak späť.

*inko

ojka, ano, ais uz funguje, mam to o patnast nula nula, ach len ci ja zvladnem cestu... je mi horsie ako ked mi bolo najhorsie, strasne som učerpaná (= vyčerpaná:))) len inkognitovskym slangom)

bingham

vsetci mi povinne drzte palce(aj zajtra)...dnes rano som posral jednu vec...a bol by som velmi velmi smutny ak sa to nespravi... :)