Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

blondula, ja zasa v týchto zimných mesiacoch mám nenormálnu chuť zasa na nanuky, keď ich vidím v obchode, ja som kapánek divná, tak sa mi zdá (((:

ojka.

inko, sa pýtam na anginu, lebo rozmýšľam, či si ma mohla nakaziť po nete :D
ja som inak tušila, keď som to odoslala, že to striebro niekoho napadne ((:
ais? kuknem, momentík, lebo doma nám kapánek blbne net (:

lost

ojka.

je to nieco podla mna ako wikipedia - kto ju nema rad ?
myslim si, ze ked nejaky spevak naskrieka nejaky text, ktory si kupil od niekoho (ak nie sam ukradol :D haha) a potom on robi COPY PASTE, tak na tom copy paste jednoducho zarabat nemoze, to je chujovina na entu.. nech zaraba na koncertoch, ak na to ma gule, tak toaj tak bude, ak je slaby spevak, tak mu nikto nepride.
(ti co by sa chceli argumentovat so sukromym vlastnicvtom (resp pravam k nahravke), tak vas nepotesim, nevlastnite vobec nic (prakticky ani vase hovno, lebo musite platit za jeho odnos, len tak btw ;) )

Ale ta coca cola :) 42/7 kolkoze je? :D:D:D

ja som toho za posledny rok vypil, ... pockatje pocitam to ... este stale pocitam... sest deci..

blondula

*inko..... mna si tu videla po polnoci ??? NEMOZNE !!!! ja sa snazim byt najneskor o 22:00 v posteli,ale nejak na mna ten spanek nejde :-( vcera som sla spat asi o pol 12 vecer :D

blondula

dneska v obchode na mna tiez cumela aj s kofolou,ale kupila som si radsej Vineu :DD tiez idem obmedzit pitie tychto "zbytocnych",ale velmi chutnych napojov :D

*inko

ojka, no angina sa ma zatial u mna dobre :)
blondula, ale ved aj teraz sme obcas v skorych rannych hodinach na nete, videla som ta tu velakrat po polnoci, aj vtedy chlipkas colu? :)
ojka, ide ti ais?

ojka.

och, nie, coca colu, blondula, to by som nemohla... :D ako .. hm, sem tam znesiem kofolu, ale to len trošičku, niekedy, a už nič iné koloidné :D

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk