Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

mna cakaju (este s touto na ktoru sa prave ucim) 3

jasne, papaj :) ja by som ti aj nieco sytejsie dopriala, chuda:)
tak dobru

ojka

no jak sa my rýchlo dohodneme :D hm, ale pštros, to sa mi nepáči, fakt si vyberiem asi niečo iné, ešte uvidím (:
pa

ojka

nie ((((: spolubyvajuca sa volá janka (: ona je z našej fakulty, ale iný odbor (:
nooo, ja mám ešte ehm, teraz si ma zarazila, normálne pozerám, že koľko skúšok ešte :D takže zrátané, podčiarknuté, sú 3 ešte
2 mám toho 16.1 a tú poslednú mám 23, z tej to vidím aj na opravák, tak potom mám ešte čas týždeň (-:O
tebe ich ešte koľko ostáva?
nooo, tak jedla som naposledy o pol dvanástej (doobeda), tak trošku mi vytráááávilo... neviem, po tých liekoch mi vobec nechutí nesť, a najlepšie na tom je, že tie lieky môžem užívať len pri jedle :D

*inko

suhlasim :) ja dnes ratat nemusim..teda ja skoro nikdy nemusim, iba vynimocne :) a co budes ratat ty, uz necham na teba...vyber si dobre slovicko..pstros napr. styristosestdesiat pstrosov... styristosestdesiatjeden pstrosov

tak papa :)

ojka

och, inko, sme sa tu nejak zadrkotali, pozri koľko hodín (:
pomaranč, nepomaranč, mala by som si skúsiť nejak zaujímavo ľahnúť a pospať... či rátať ofce, či jak sa tomu hovorí (:
tak pekne sny ti prajem
a utekaj už i ty spať, nech si zajtra ešte viac fit (;

*inko

"ale vlastne cez moju spolubývajúcu, oni predtým spolu bývali a teraz sú z nich super kamošky..."
tou super kamoskou nemyslis tanicku? lebo katku vidim stale iba s nou..uz ich volam "manzelky" :)

praca teraz caka kym doskuskujem, ty ale ja som tak mimo posledne dni..ani neviem kedy mam ostatne skusky, musim kuknut ais
a ty ako? kolko este skusok mas?

takze zabijas hlad? no moc si nevydrzala :)

ojka

ja som sa s ňou spoznala na intráku,... ale vlastne cez moju spolubývajúcu, oni predtým spolu bývali a teraz sú z nich super kamošky...
hej, ona je tiež taká snaživá, ja ju často aj v knižnici stretnem ((((-:
tak to máme už druhé spojítko (: no jaký je ten svet malý ((:

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk