Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, nie ďakujem, žiadny iný smrádek mi už k šťastiu netreba :D a ten olej, to je čo zač? (:
ja sa snažím s každým dobre vychádzať, ale ked oni po mne aj tak zakaždým tak škaredo kuknú :D
ty máš takého populárneho spolužiaka? (: tak to bude tým tetuškám potom aj smutno, keď vychodí školu....

*inko

a on je taky typicky pupusak ;)) tety v jeho veku takych maju rady :D

ozaj ojka, nepoznas nahodou jednu lubku? myslim ze ma taky isty odbor ako ty :) (nizka, kratke cierne vlasy, strih ako rihanna kedysi :)

*inko

ale to bolo iba raz..inak sa nemozem stazovat...ved uz sme ako rodina, kazdy den som tam pocas semestra :D ale mojho jedneho spoluziaka maju velice v laske... aj bufetarky... aj v kvetinke.... iba sa zjavi vo dverach a uz > Miloskooooo naaas prisiel

ojka

tak tak, vidno, že máme obe rady knihu jak knihu, žiadne šalátové vydanie v PC (((-:
hm, mám isť rýchlo spať, alebo sa rýchlo najesť? (((((-:

*inko

ee... ziadne pdf ani pc, kniha je kniha.. musi mat ten svoj papierovy smrad ;)
a ked si hladna treba ist rychlo spat

*inko

no o tych milych tetach ani nehovor :D vsak vies ako to chodi, vsetko zamknut do skrinky, a minule som sla za tetou, povedat jej, ze idem iba ku skrine, lebo v nej mam flasu s vodou... tak som si ju vybrala zo skrinky a odpochodovala aj s flasou k mojmu miestu.... fu a aky krik na mna spustila :D ze sa mam napit pri skrinke a k stoliku ist bez flase... isto by som im tie stare knihy vsetky pooblievala :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk